• Kienz1
      Kienz1, 🔥İndirim PCH RX 7600 & 8400F SİSTEM 18999TL başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Merhaba 20k bütçe ile sistem almayı düşünüyorum ilerde yeni bir 20k lik sistem gelirmi yoksa bunu aliyimmi ve değiştirmem gereken parçalar varmı
    • Kienz1
      https://www.gaming.gen.tr/urun/424829/msi-g244f-e2-23-8-inc-180-hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-rapid-ips-gaming-monitor/ AOC 23.8" 24G4X bu monitör sürekli...
    • Kienz1
      Kienz1, 26 bine sistem önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Tamamdır hocam sağolun cevaplarınız için eğer bütçemi az daha yükseltebilir sem bu monitörlerden birini almaya çalışırım
    • Kienz1
      Hocam bi monitör öneriniz var ise arttirabilirim mouse içinde elim çok terliyo ve delikli mouse bu konuda faydalı olucagini dusundum Baska bı mouse öneriniz...
    • Kienz1
      Peki hocam klavye mouse ve monitör iyi mi başka alternatif öneriniz var mı
    • Kienz1
      Yani haklısınız hocam ama mouse ve klavye bu fiyatların aşağısında çok kötü düzeyde. monitörün simdilik yeterli olacağını düşünüyorum isterseniz birkaç daha...
    • Kienz1
      Hocam sistem iyi gerçekten ama yukarıda yazdığım gibi Pchocası veya donanım arşivi bu tür sistemleri 20k bandında çıkarıyor o yüzden beklemek daha çok...
    • Kienz1
      Hocam kasa için 20 Bini asamiyorum
    • Kienz1
      Hocam asansör derken anlamadım
    • Kienz1
      Merhabalar başlıkta da yazdığı gibi 26 bine sistem toplamayı düşünüyorum 20 bine pchocası veya donanım arşivinin kasa cikarmasini bekliyorum. Beklemeye...
    • Kienz1
      Kienz1, Realme GT 2 fps kilitleme sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam sorunu cozdunuz mu bende bu sorundan rahatsızım da
    • Kienz1
      Hocam geceleyin atayım kullandığım kılıf ve koruyucu şuan pek müsait değilim, alintilarsan atarim akşam
    • Kienz1
      Kienz1, Realme gt 2 pro alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam telefon kargoda ekran koruyucu öneriniz varmı aldigim kişi ekran koruyucu kullanmamış umarım çizik yoktur
    • Kienz1
      Zamanında 13k fiyatına almıştım, 8/128 sürümünü, şuan fiyatları ne durumda bilmiyorum ama cihaz ısınıyor, 8GEN1 cidden ısınan bir işlemci, onun dışında...
    • Kienz1
      Kienz1, Realme gt 2 pro alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Teşekkürler hocam öneriniz için aklımda bulunsun
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,211
Üyeler
156,303