kivancenes isimli üyenin son içerikleri

1. K

El Capitan Pc için Fan Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar geçen sene El-capitan pc almıştım ama fanlarım bozuldu. https://www.incehesap.com/el-capitan-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45726/ Öndeki 3 fan ve arkadaki fan çalışmıyor ne yapabilirim ? Küçük Fanların modeli frisby FCL-F1246R ama büyük olanın modelini bulamadım. Kablolama...
  2. K

EL Capitan Pc Açılma Problemi

Evet 2 monıtorunde çözünürlüğü aynı ama hz leri farklı asus olana display takılı hp olana hdmi takılı.
  3. K

Dönüştürü değil normal kablolar ekran kartının bir çıkışına hdmi bir çıkışına display takılı halde siyah ekran geliyor. Hdmi takılıykens sonra display takınca görüntü geliyor sorun olmuyor.
  4. K

Merhaba el capitan sisteme sahibim incehesaptan almıştım fakat aldıgımdan beri bir sorun var.2 ekran kullanıyorum ben birini display ile birini hdmi ile pcye bagladım fakat ikisi aynı anda ekran kartına takılıyken bilgisayar açılıyor calısıyor fakat siyah ekranda kalıyor görüntü gelmiyor. Sadece...
  5. K

El Capitan Hdmi ve Display Port Aynı Anda Çalışmıyor

Merhaba, İncehesaptan el capitan kasa almıştım.RX 5600 XT ekran kartı modelim. 2 Ekranım var birisi 144hz birisi 59hz. 144hz olanı display kablosu ile 59hz olanı hdmi kablosu ile kasaya taktığımda ve kasayı açtığımda kasa açılıyor pc çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Sadece hdmi ile...
Top Bottom