kkurt isimli üyenin son içerikleri

1. K

Yardım 1 tb m2 SSD önerisi.

peki hocam benim anakart 3.0 destekliyor 4.0 sorun olur mu? crucial 5000mbs hızı destekliyor samsung mu daha iyi olur?
  2. K

Yardım 1 tb m2 SSD önerisi.

arkadaşlar merhaba. bilgisayarım monster tulpar t7 v21.5 içerisinde crucical 500 gb ssd var PCIE 3.0 ssd. 1tb lık bir ssd almak istiyorum baktıklarımın çoğu 4.0 sorun olur mu? var mı bir öneriniz? attıklarım hakkında yorum yapar mısınız? teşekkürler...
  3. K

Öneri üniversite için max 8000 TL tablet

Ağa laptop var. Benim amacım dersleri sürekli pdf den işliyoruz onların üstüne kalemle not almak
  4. K

neden samsung alınmaz? şuan s7fe düşünüyorum ama ekranı çok büyük diye s6 lite e kaydım çok fazla para harcamak istemedigim için. huawei için ne önerirsin?
  5. K

merhaba. üniversitede dersler sürekli slayt ve pdf üzerinden. bu yüzden bir tablet almak istiyorum. apple mi huawei mi samsung mu çok kararsız kaldım. yardımcı olabilir misiniz?
  6. K

Öneri 300-400 TL gaming kulaklık önerisi

Rampage RM-K28 nasıl ?
  7. K

Öneri 300-400 TL gaming kulaklık önerisi

7.1 kanallı gaming kulaklık önerisi isteyeceğim. microfonu iyi olan ses kasmak için yardımcı olabilir misiniz.? gamepower ürünleri nasıldır sizce?
  8. K

oppo reno 5lite nasıl? 5k telefon önerisi.

suya dayanıklı olma durumu varmı? bildigin başka telefonda.
  9. K

daha çıkmak istemiyorum. samsung u sordugumda bana samsung alacaksan 10k yı aşması gerekir falan diyordu. bu oppo nasıl sence?
  10. K

5-6k arası telefon önerir misiniz? ben vatanda gezerken oppo reno 5 lite önerildi. sizce nasıl? çok oyun oynamam arada cod mobile vs. daha çok fotograf çekilmek için. oppo reno 5 lite için de bildiklerinizde yardım eder misiniz?
  11. K

dağıtıcı modem olarak kullanılabilir mi?

teşekkürler.
  12. K

dağıtıcı modem olarak kullanılabilir mi?

https://www.hepsiburada.com/everest-ewr-301-kablosuz-n-wps-wisp-wds-300-mbps-repeater-access-point-bridge-pm-bduczlkcewr301?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-ag-modem&isFashion=true&ds_rl=1294343&gclid=EAIaIQobChMI9oizire_8wIVTvlRCh3ipwBFEAAYASAAEgL9ovD_BwE&gclsrc=aw.ds elimde bu dağıtıcı...
  13. K

Laptopa yapılacak testler

Bu ekran kartı işlemci testleri falan nasıl olacak veya gerek var mı? Onlar test ettiklerini soylediler
  14. K

Laptopa yapılacak testler

Arkadaşlar selamlar. Yeni oyuncu laptop aldım monster marka bugün elime gecicek ona ne testleri yapmam gerekiyor parçalar düzgün çalışıyor mu öğrenmek için. Yardımcı olursanız teşekkürler
  15. K

rtx2060 vs rtx3060(laptop)

https://www.itopya.com/vok-strike-amd-ryzen-5-3600-gigabyte-geforce-rtx-3060-gaming-oc-12gb16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ bunu yeni gördüm :D sence nasıl? daha da düşer mi? birde abdullah abi ayın4ünü bekleyin demişti orda ne çıkacak acaba_?
Top Bottom