KLauss isimli üyenin son içerikleri

1. KLauss

İphone'um olmadan apple watch kullanabilirmiyim??

1713036530 Hocam yani bir tanıdıkla kurulumu yapıp 2 ay idareten normal saat olarak kullanabilirmiyim
  2. KLauss

İphone'um olmadan apple watch kullanabilirmiyim??

Arkadaşlar internetten apple watch se2 modelini sipariş verdim ama galiba iphone kesinlikle gerekliymiş bende yazın iphone almayı düşünüyorum 2 ay idarelik bile olsa apple watchımı kullanabilirmiyim? Şimdiden teşekkürlerr
  3. KLauss

Rampage X Jammer Klavye Rgb açma

Arkadaşlar bugün rampage x jammer bir klavye aldım ama rgbsi yanmıyor tek renk herhangi bir tuşa basmam gerekioyrmu yoksa ürünmü arızalı
  4. KLauss

Sınırsız Bütçe Mikrofon Önerisi

En iyi mikrofon ne sınırsız bütçem var.
  5. KLauss

Harddisk Alacağım lakin sata kaç belirsiz

Toshiba MQ01ABD100 1 TB 2.5 modelli harddiski alcağım bakabilirsiniz internetten bu sata kaçtır hangi sata kablosunu almalıyım yardımcı olurmusunuz? 1679513812 Tüm kaynaklarda başka bir şey diyor sata 1 sata 2 sata3 hangisi bilemedim ona görede kablo alacağım çünkü
  6. KLauss

Çözüldü✓ Amd işlemciye güncelleme yapacağım.

anlamadım hocam
  7. KLauss

Çözüldü✓ Amd işlemciye güncelleme yapacağım.

Arkadaşlar elimde bulunan ryzen 3 3100 işlemcisine güncelleme yapıcağım sizce gereklimi ve şunlardan hangisini indirmeliyim.
  8. KLauss

Tiktokda pc den yaptığım yorum diğer kullanıcılar tarafından gözükmüyor.

Pc den tiktoğa bazı tarih editleri paylaşıyorum lakin yaptığım yorumlar gözükmüyor
  9. KLauss

Fp Harddisk Önerisii

hocam yenilenmişde olabiliyor bazen güvenebilirmiyiz bu sitelere
  10. KLauss

Fp Harddisk Önerisii

onu tam olarak bende bilmiyorum hocam
  11. KLauss

Fp Harddisk Önerisii

bunun 500ini alsam bir sorun oluşurmu?
  12. KLauss

Fp Harddisk Önerisii

hocam 1 tb lar pahalı lakin WD ve Seagate gibi markaların 500 gblik versiyonları var uyguna güvenilir sitelerde n11 trendyol gibi onlar alınılabilirmi?
  13. KLauss

Fp Harddisk Önerisii

Beyler ssdm var lakin depolama alanı az geliyor o yüzden 500 gb 1 tb arası harddisk bakmak istiyorum fp önerisi olan varmı bide 1 tb altı harddiskler 2. elmi oluyor yardımcı olursanız sevinirim
  14. KLauss

Öneri Pc için Ekran Kartı Önerisi

Hocam 2. elde birkaç problem çıkabiliyor 5 6 K ya rx 6600 alsan daha iyi olur gibi
  15. KLauss

Arkadaşlar FP Harddisk önerisi olan varmı sağlam? SSd'im var.

Arkadaşlar 236 gb ssdm var ama depolama alanım yetersiz kalmaya başladı 3.5 harddisk alıcağım önerisi olan varmı? 1677400141 Bide 1 tb altı harddiskler 2. el oluyomuş doğrumudur alınır mı? onuda söylerseniz çok sevinirim
Top Bottom