klncnuman isimli üyenin son içerikleri

1. klncnuman

Herhangi Bir USB yi Görmüyor

up up
  2. klncnuman

up up
  3. klncnuman

Laptopumun içini fanını vs temizlemek için açtım. İlk defada yapmadım az çok biliyorum ne yapmam gerektiğini aslında ama geri topladıktan sonra şarjı görmemeye başladı daha doğrusu temassızlık var gibiydi. Bende beklerdim çünkü genelde bu tip sorunları bekleyerek çözerdim. Gerçektende düzeldi...
  4. klncnuman

İki Katlı Eve Router Arıyorum

ayrıca router ı yanlış bilmiyorum sanırım. sinyal güçlendirici değilmi 1606387514 bilmiyorum sadece benden router önermemi istedi bende bunun ismini çok duymuştum bunu önerrdim
  5. klncnuman

evet modemi var evin her yerinde inetrnet çekmiyor
  6. klncnuman

https://www.hepsiburada.com/asus-dsl-ac51-dualband-ebeveyn-kontrol-destekli-dlna-vpn-adsl-vdsl-fiber-modem-router-p-HBV00000A0ZHM Arkadaşlar ürün bu bi arkadaşım evi çok büyük olduğu için birde router almak istiyo bu model iyi midir? sıkıntı çıkarırmı yoksa fiyatına göre daha iyisi varmıdır.
  7. klncnuman

Noluyo Bu Mikrofona Ya

Tronsmart Sono kulaklık kullanıyorum özellikle mikrofonu için almıştım. Ve gerçektende çok memnundum tertemiz bi ses alıyodu. Sonra kardeşim bilgisayara Voicemod kurmuş tahminimce bundan sonra mikrofonum daha boğuk ses almaya başladı ilk baştaki kalitesi kalmadı. Ne yapmam lazım eski kalitesine...
  8. klncnuman

Çözüldü✓ Steamde başka diske oyun indirme

C de yer kalmadığı için artık D ye indirme yapmak istiyorum ama yazılabilir değil hatası veriyor. Başka indirili bir sürü oyunvar ne yapmam gerekir yazılabilir olması için. 1604987504 çözdüm teşekkürler
  9. klncnuman

Game Power Bane iyi hoşda birşeyler yanlış gibi

Aldım bayadırda kullanıyorum ama mousun şöyle bir sorunu var belirli yüzeylerde çalışıyor. Mesela kendi masam cilalı bir masa orda çalışıyo ama salondaki mat yüzey masada çalışmıyor yani takılıyor. Kendi masamda mousepad olmadan çalışıyo ama fps oyunları oynadığım için mousepad aldım çok...
  10. klncnuman

GTX1650S Conquers Blade 45FPS

Anladı hocam aynı benimki ile aynı durum galiba gerçekten 16gb ram çok fazla ama sadece bir oyun için 1604382550 *anladım
  11. klncnuman

kaç gb ram kullanıyosun
  12. klncnuman

Arkadaşlar valorantta fln high grafikde 140 150 arası takılıyo ama sistem gereksinimlerine baktım conquerorsun 16 gb ram yazıyor bende ise 8 gb ram baktım sistemi günlük kullanırken bile ztn 5 6 gb ını kullanıyorum sizce ram darboğazı mı yapıyor fps ondanmı düşük. Bilgilenmek istiyorum
  13. klncnuman

[REHBER] Windows 10 Kurulum CD veya Flash'ı hazırlama.

Abi çok güzel olmuş ellerine sağlıkta windowsun kendine ait uygulaması var bunun için onu kullanmak daha pratik olmazmı şahsen bn onu kullanıyorum
  14. klncnuman

60 FPS istemiyorum 200 İstiyorum 300 İstiyorum

gtx1650super r3 3100 8gb 3000mhz 1602750784 b450ms2h 1602750854 Bu arada burdan tüm da forum a teşekkür ediyorum sistemi sizlerin taviyelerinizle topladım
  15. klncnuman

60 FPS istemiyorum 200 İstiyorum 300 İstiyorum

Analdım hocam ztn test amaçlı kıllanmak için istedim sistemi denemek mahiyetinde
Top Bottom