K

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• K
      Klon12, iPhone 15 serisi pahalanır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ben zam gelecek diye aldım 15 pro 128gb 69 bine, şuan iphone 16 tanıtıldı gördüğüm kadarıyla bilindik teknoloji mağazalarında 75.400 lira civarında 15 pro...
    • K
      Klon12, 50cc motor önerisi (eylül ayı güncel) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      teşekkür ederim hocam bilgilendirme için listeme en baş sırada koydum şuan
    • K
      ho hocam o motorları biliyorum çok dayanıklılar fakat ben birazda görüşünü iyi olsun ileride bi kafenin önüne çekeriz az da şekil olsun tarzında bir şey...
    • K
      şimdi videolarını da izledim alım satım piyasası hakkında bilginiz var mı elde kalır mı
    • K
      bu arada bu arada şekli baya bir hoşuma gitti pazarlıkla bu fiyat aşağı çekilebilir ama farklı şehirlere getirimi nasıl yapılıyor birde başka marka...
    • K
      Klon12, İphone 14 ten 16 ya geçilir mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      kesinlikle tavsiye etmiyorum geçmeni ben 20 gün önce 15pro aldım 16 pro ile arasında şekil farkı bile yokken (bu durum 14 pro max ile de aynı) masrafa...
    • K
      hocam boy 184 kilo 65. Arkadaşımda mondial wing var hoşuma gitmedi değil. benim için hız çok da önemli değil düz bir yolda 7 km civarında kullanacağım...
    • K
      Klon12, Motosiklet kategorisinde 50cc motor önerisi (eylül ayı güncel) başlıklı bir konu açtı.
      motor dünyasına yeni katılmak isteyen birisi olarak vitesli bir motor kullanamayacağımı çevremden çok duydum. bu yüzden 50cc olarak çıkan fakat 80cc ye...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,920
Üyeler
157,300
Son üye