Kmlklcli isimli üyenin son içerikleri

1. K

İPhone XR vs iPhone 11

Aklım karıştı iyice
  2. K

İPhone XR vs iPhone 11

Arkadaşlar telefon alacağım xr ve 11 seçeneklerim var 11 xr dan 3bin TL daha fazla sizce 3bi fazladan vermeye değermi
  3. K

10k bütçe telefon önerisi

telefon çıkıla 2 yıl kadar oluyor ya o yüzden çekindim bir sıkntı olmazmı
  4. K

10k bütçe telefon önerisi

10k ya kadar telefon arıyorum çok oyun oynamam önerilerinzi bekliyorum
  5. K

steamin bağlı olduğu origine erişim yok

steam hesabım baya eski öncelerden bir origin hesabını steam ile bağlamışım şimdi apexe girmeye çalıştığımda şifre sıfırlama ekranına atıyor.ama o origin hesabının e postasına ve kendisine erişimim yok(bağladığım origin heesabının epostasını biliyorum şifresini bilmiyorum) yeni origin hesabıma...
  6. K

fifa 23 hata alıyorum

yardımcı olabilecek varmı
  7. K

Bluetooth kullanamıyorum

asus rog strix laptobumda Bluetooth kullanamıyorum aygıt yöneticisinden baktığımda Bluetooth üzerinde sarı ünlem var.yardımınızı bekliyrum
  8. K

laptop işlemciden görüntü alıyorum ekran karıtndan değil

laptobumda rtx3050 va lakin sanırım şuan devre dışı ve ben görüntüyü işlemciden alıyorum.Rainbowa girdiğimde sağ allta amd radeon yazıyor bilgilendirirseniz sevinirim
  9. K

hangi laptopu seçmeliyim

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad-gaming-3-15ihu6-i5-11300h-8gb-256gb-ssd-1tb-hdd-rtx-3050-freedos-15-6-fhd-82k100cwtx-p-266086016?boutiqueId=613344&merchantId=107007&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:cons...
  10. K

İmei kayıt yapılır mı?

Yurt dışı fiyatı ne kadar arada çok fark varmı
  11. K

İmei kayıt yapılır mı?

Xiaomi cihazlarda sıkıntı yok en kötü imei kopyalarsın iOS cihazlarda öyle bi seçenek yok
  12. K

İmei kayıt yapılır mı?

Selamın aleyküm bir adet yurtdışı iPhone 8 var.geçici imei muhabbeti kalktı diye biliyorum buna hala imei attırabilirmiyim ? Yoksa 2700tl vermek dışında iOS’a imei kaydı bittimi ?
  13. K

silinen dosyaları geri getirme

Yaradı yaradı tekrardan teşekkür ediyorum
  14. K

sonuna kadar bekledim video bulmadı derken hep sistem dosyalarıyla alakalı buldu benim kayıdım video yoktu birde bazı videolar bozuk onlara denk gelmiş olabilir yarın daha detaylı araştıracağım 1666388692 telefondan attığım için apple adlı bir klasör buldu onun içindede sadece fotoğraf var
  15. K

hocam çok sağol fotoğrafların çoğu geldi ama videoların hiçbiri gelmemiş yada ben bulamadım ama yinede sağol
Top Bottom