kongepal isimli üyenin son içerikleri

1. kongepal

BIOS/LEGACY BOOT OF UEFI-ONLY MEDIA

Merhabalar, H61M-PRO model anakart kullanıyorum ve Rufus ile Windows 11 kurmak için bir USB'nin içerisine iso dosyasını GPT olarak yazdırdım. Bildiğiniz üzere H61M-PRO anakartlarda UEFI var ancak; paylaştığım resimde görmüş olduğum hata ile karşılaştım. Ayrıca BIOS CSM bölümünden UEFI & Legacy...
  2. kongepal

Bilgisayar topluyorum ve parça tavsiyelerinizi merak ediyorum! (Money can Buy)

Merhabalar, Aklımda yeni bir bilgisayar toplamak var ve belirttiğim gibi; bilgisayar ile ilgili herhangi bir bütçe kısıtlaması yok. Tavsiyelerinizi dinlemek isterim. Sizin de bilmiş olduğunuz, çıkmış veya yakında çıkacak son performans ürünler hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Bilgisayar...
  3. kongepal

Yardım İşlemci ve Bellek arasındaki uyum

Merhabalar, Yeni gelecek olan AMD Ryzen Pro 5995WX işlemcinin desteklediği bellek değerlerini inceledim. Connectivity PCI Express® Version PCIe 4.0 System Memory Type DDR4 Memory Channels 8 System Memory Specification Up to 3200MHz Örneğin; Anakart olarak MSI MEG Z690 GODLIKE (DDR5 6666Mhz...
  4. kongepal

Çözüldü✓ Windows 11 - Wi-Fi ağı bulunamadı (Wi-Fi ağ görmüyor)

Evet, söylediğin gibi Wi-Fi kartının kabloları çıkmış. Kasayı açtım ve düzelttim, sorun çözüldü teşekkürler!
  5. kongepal

Çözüldü✓ Windows 11 - Wi-Fi ağı bulunamadı (Wi-Fi ağ görmüyor)

Merhabalar, Casper Excalibur G770 kullanıcısıyım, dün oyun oynarken bilgisayar mavi ekran verdi ve kapandı. Yüksek ihtimalle ısınmadan dolayı kapandı. Bilgisayarı yeniden açtığımda ekran kartı sürücüsü silinmişti. Sonrasında laptop'u açtım ve içerisindeki tozları temizledim ve ardından kasayı...
Top Bottom