kopernikpizzası isimli üyenin son içerikleri

1. K

🗺️Türk Telekom Uygun Fiyatlı Tarife🗺️

25 gb int 1k dk 250 sms 300 TL aktif paketim
  2. K

20 bin TL bütçeye laptop önerisi

Dostiler iyi sosyaller. 20k kadar bir bütçem var. Bu fiyat skalasında hangi laptop alınabilir?
  3. K

🔥İndirim Pro 6 TWS kablosuz Bluetooth kulaklık kulaklık vergi dahil 132,30TL

Kullanmaya başladıktan bir buçuk yıl sonra beyin tümörü ile karşılamak istemiyorsanız sırf ucuz diye ne olduğu belirsiz abidik gubidik şeylere yönelmeyin
  4. K

🔥İndirim Turbo Duş Başlığı 5 Kademeli 79₺🔥Amazon

Dostiler bir şey soracağım. Duş başlıkları neden kolay bozulur
  5. K

Google Play Dead Cells 12TL!!!

Olum burda ekmek 10 lira sen nerde yaşıyon
  6. K

Sonunda bitti 108k hazır sistem nasıl olmuş

Sırf sana cevap vermek için üşenmedim oturum açtım. Ne gıcık tipsin be birader, akraba aile ortamında hevesle bir işten bahsedersinde, "o iş olmaz, bir sen mi akıllısın" diye konuşan hayatta adam akıllı bir şeyi başaramamış sadece heves kaçırmaya yönelik konuşan Allahın cezası insan olur ya...
  7. K

Sistemimi full satıyorum ne kadara gider

Dostiler sisteminizi satmak istediğinizde hiç bir foruma konu açıp "sistemim kaç para eder?" diye sormayın. Forumlar hiç bir şeyden anlamayıp kendini bilir kişi sanan ölücülerle dolu (bir çoğu al satçı) henüz 2 gün önce 35-40 k denen sistemi arkadaş 50+ sattı (Full sistem). Kendiniz 0 ve 2 el...
  8. K

ps5 kolum orjinalmidir

İkiside orjinal
  9. K

❌İndirim Bitti! Asus Dual RTX 4070 Super 25.899₺

Türkiye şartlarında hazır sistem dışında tekli parça almak enayilikten başka bir şey değil
  10. K

Ryzen 5 5600 Ekran Kartı Önerisi

Aga 5600 ve asus tuf rx6800 kullanıyorum güncel oyunları 1080p de full ayarda 100-120 fps arası oynuyorum. Sonraki nesil oyunlarda 100 fps altında çalıştıracağı aşikar. Bence minimum 6800 xt ve üstüne bak
  11. K

Yardım Görüntü gelmiyor ekrana

Genelde 1. ve 3. slot. - 2. Ve 4. Slot eş olarak çalışır. Anakartınızın kitapcığından bakabilirsiniz
  12. K

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

https://amzn.eu/d/bEzSD7L
  13. K

İdare ekran kartı önerisi

Elindeki sisteme tam uyacak 5k ya 2.el ekran kartı bulursun zaten idareli alcam diyorsan 1k ya düşmen lazım
  14. K

Aliexpress 70 TL 1tb ssd??

Sen de bunu yedin
Top Bottom