korzh43 isimli üyenin son içerikleri

1. K

uçak mühendisliği okumak mantıklımı

Merhaba 11.sınıf sayısal öğrencisiyim eskişehir osmangazi üniversitesinde uçak mühendisliği okuyan varsa beni yönlendirebilirmi mantıklı bir hedefmi ?
  2. K

gta 5 online görünmez npc

arkadaşımla gta 5 online da oynarken birden sürücüsüz ghots rider temalı bir motor çıktı ve kaçtı uzun kovalamanın ardın dan durdu ara sıra gaz veriyordu yanına gittiğimizde silahı üstünde biri varmı diye sıktığımızda npc sesi çıkıyordu ve devrilmiyordu bi ara düştü motordan ve rast gele bi...
  3. K

valorant fps sabit kalma sorunu

ryzen 3 3100 işlemci 16gb ram rx 5500xt ekran kartım
  4. K

valorant fps sabit kalma sorunu

ayarlarda ne kadar oynasam da fps sabit v-sync ve fps kısıtlama sı kapalı sebebini bilmiyorumayarları en yükseye çeksemde en düşüğe alsamda aynı fps nasıl düzelte bilirim normalde 250nin altına nadir düşerdi şimdi 130 150 civarı
  5. K

Öneri Bilgisiyarım anakart logosunda kalıyor

Bilgisiyarımı bir gün önceden temizlik amaçlı sökmüstüm sökerken ekrankartını zor söktüm işlemcim fanıma yapışık cıktı onunla uğraştım islemcimi yere düsürdüm sonra herşeyi bir şekilde taktım ve çalışmısti ogün sorunsuzdu ama kapatıktan sonra öbürsü gün bilgisiyarim anakartin logosu olan tuf...
  6. K

Anakart logosunda kalıyor klavye den bir yere giremiyorum

Bende aynı sorunu yaşıyorum bir gün öncesinde her şeyi sökup takmıstim temizlik amaçlı ilk defa pc sökmüştüm taktığımda çalışıyordu o gün sorunsuz oyun oynadim sabahinda böyleydi ve üstünde mavi cizgi oluşmustu ekranda
  7. K

Monitörüme görüntü gelmiyor.

Arkadaslar bilgisiyari 1 ayi geckindir kullaniyorum bir is uzerinde calicirken mausumun imleci gitti bende mouse minusb kablosunu tak cikar yaptim tekrarfan gelmeyince pc yi ustundeki power tusundan kapattim ama tekrar actigimda kasanin isiklari ve fanlari donerken goruntu yok baska pc de...
  8. K

ekran led sorunu olduğunu düşünüyorum

monitör geleli 3 gün oldu ilk geldiğindewn beri üst tarafında bir tane led sadece siyah ekranda çok daha karanlık gözüküyor
  9. K

monitörüm 144hz olmuyor

pc çok eski yeni pc sipariş ettim onu bekliyorum
  10. K

monitörüm 144hz olmuyor

dp elimde yok ama 1605796458 birde pcde dp girişi yok
  11. K

monitörüm 144hz olmuyor

monitörüm 144hz dir ama seçeneklerde 144hz yok hdmı kablosu takılıdır HP 6ML40AA 21.5" 144Hz 1ms (HDMI+VGA) Freesync Oyuncu Monitör markası budur lütfen yardımcı olun
  12. K

10 000 TL sistem lazım

10 000 TL bütçem var ekran ve dieeer eşyalar dahil deil ama bu piyasaya pek hakim deilim yardımlarınızı bekliyorum gidipte kendim albileceğim bir site olsun vatan mediamark gibi
  13. K

exper k1882 model klavyemde (j.k.l.ş) ve (1.2.3.4.7.8.9.0) tuşları çalışmıyor mu?

klavyemdeki sorun tuş tan mı yoksam pc den ayarmı yapmam lazım klavye laptop klavyeleri gibi bu (j.k.l.ş) ve(1.2.3,4,7,8,9,0) tuşlaru sadece basmıyormu acaba nasıl çalışır hale getirebilirim
  14. K

işlemcide entegre grafik kartı olmassa nolur

peki saolun fps değerinde bir sorun olurmu fark olarak
  15. K

işlemcide entegre grafik kartı olmassa nolur

ekran kartım 1650 süper sorun olurmu 1604138456 apu sistem gibi mi yani
Top Bottom