Kozoo isimli üyenin son içerikleri

1. K

Yardım Hangi anakartı almalıyım ?

hocam anakartı ne olarak tamamladın ne almak daha iyi olur
  2. K

Asus Rog Crosshair Formula vs Dark Hero

Hocam nedir son durum çözebildinmi sorunu bende x570 çipsete geçmek istiyorumda b550 xe gamingden napmak lazım ne almalı
  3. K

Asustan 2k monitör önerisi verebilir misiniz 🙏🏻

Asus 2k monitör önerisi rog ürünler fiyatını hak ediyor mu yoksa daha uygun yollu tuf ürünler mi tercih edilmeli 2k 27inç +144 hz ips g-sync ve hdr özelliği olan bir monitör arıyorum sizce hangisi mantıklı
  4. K

Asus xg27aq /xg279q/ xg27aqm arasında hangisini tercih etmeliyim

Tamamdır çok teşekkür ederim o zaman insallah ölü piksel çıkmaz diyerek sipariş vereyim madem😁
  5. K

Fiyatları evet ama özellikleri konusunda nasıl farkları var fps oyunu oynamıyorum aslında ama onun dısında kayda değer bir farkı varsa tek monitör yapıcagımdan xg27aqm daha mantıklı olabilir
  6. K

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Hocam çok güzel konu açmışsın ama konudan bağımsız bi sorun olacak asus rog monitör almak istiyorum xg27aq mu alsam xg27aqm mi fiyat farkına degermi veya neye göre neyi almalıyım bilemedim yardımcı olabilir misin veya önerebilecegin başka bi ürün varmı
  7. K

Monitör seçemedim 360hz 24.5 inc 1080p / 170hz 27inc 2k

Bende asla karar veremedim bro aldıysan banada önerebilir misin rog almak istiyorum xg27aq mu alsam xg27aqm mi alsam bilemedim
  8. K

İps 27 inç g-sync ve hdr içeren 2k bi rog monitör almak istiyorum hangi modeli neden tercih etmeliyim bilemedim aslında fps oyunları oynamıyorum xg27aqm mantıksız geliyor ama hangi model daha yeni daha güncel ve sorunsuz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim🙏🏻
  9. Corsair rm850 gold sertifikali psu

Corsair rm850 gold sertifikali psu

Bende ikinci el aldım ürünü gayet sorunsuz normal bi sekilde calısıyor tüm ürünlerimi rog yapmak istediğim için satıyorum.
  10. Lian li o11 dynamic midtower black kasa satılır

Lian li o11 dynamic midtower black kasa satılır

Ürün ortalama 1 aylık xl modelini aldığım şçin satıyorum sadece kasa boş halini çekemedim o yüzden fotograflarda fanlı hali var hiç bir sorunu yok kutu içeriği tam .
Top Bottom