Krabby isimli üyenin son içerikleri

1. K

Öneri Merhaba 15K’ya kadar laptop tavsiyeniz varmi tesekkur ederim

Arkadaşlar suan piyasada alinabilecek olan bildiginiz laptoplar varsa yardimci olur musunuz Teşekkür ediyorum
  2. K

lenovo z5070 2. el alınır mı

Arkadaşlar lenovo z5070 2. el bu laptopu almayı düşünüyorum 4800 lira fiyat istiyor sizce alınır mı ne dersiniz
  3. K

3000 TL ye tablet önerisi çocuklar için

Teşşekür ederim iyi akşamlar
  4. K

Peki başka tavsiyeniz var mı 2 si arasında tercih yapsam 1643320810 ?
  5. K

Tavisye eder misiniz alayım ona göre Pilli diyor bir de pili çabuk biter mi çocuk uğraşmasın onunla
  6. K

3000 TL'ye kadar çocuklar için tablet alacağım ama tabletleri hiç bilmiyorum var mı tavsiyeleriniz bekliyorum şimdiden teşekkürler
  7. K

benq xl2411k alınır mı

https://www.itopya.com/benq-zowie-24-xl2411k-144hz-1ms-hdmi-dp-dvi-tn-dyac-pivot-fhd-espor-gaming-monitor/ 60 hz monitör kullanıyorum bu fiyat aralığında bu monitor iyi midir alınır mı sizce ? tn panel diye çoğu önermiyor ama zaten 60 hz kullanıyorum benim monitörümden iyidir diye düşünüyorum ne...
  8. K

Abdullah abinin paylaştığı Hp X24IH indiriminde garanti süresi 2 ay yazıyor ?

Çıkmıyor galiba göremedim
  9. K

Donanım arşivi insta storyde açıklamış bir bak istersen
  10. K

gördüm şimdi teşekkür ederim düşüneyim duruma göre alırım olmazsa
  11. K

Ben göremedim dediğin yeri bende 2 ay yazıyor hep Aslında alacaktım dediğim gibi ama sorun çıkmasını istemiyorum
  12. K

İnşallah yanlıştır almayı düşünüyordum bakınırken gördüm yani bilemedim 1637614179 İhtimale bırakmak ne kadar mantıklı kafama takılan bir yer yoktu aslında arkadaşımda kullanıyor aynısından problemi yok ama onu görünce kararsız kaldım 1637614241 Bence de mantıklı ama garanti olayı kafamı...
  13. K

Açıklamada garanti süresi 2 ay yazıyor acaba yanlış mı yazılmış yoksa 2 ay garantisi mi var abdullah abiye instadan sordum ama görmedi heralde bilen varmı acaba link: https://www.hepsiburada.com/hp-x24ih-23-8-144hz-1ms-hdmi-display-full-hd-ips-monitor-2w925aa-p-HBCV0000033Z4L
  14. K

Dogru DisplayPort Kablosunu mu aldım?

dp alsam ekstra bir faydası olur mu yoksa gereksiz mi
  15. K

Dogru DisplayPort Kablosunu mu aldım?

Merhaba bende asus vg249q monitör aldım yeni 144 hz displayport kablo bakıyorum ama ilk kez kullanacağım 144hz monitör, pek bilgim yok acaba hangi displayport kabloyu önerirsin ?
Top Bottom