Kromss isimli üyenin son içerikleri

1. Kromss

Masa üstü için telefon tripodu öneri istiyorum

Masamın köşesine sıkıştırmalı bir masa trjpodu ariyorum telefonumu yapacagim yayin icin kamera olarak kullanacagim tavsiye verir misiniz ? Ne almaliyim ?
  2. Kromss

Öneri BlitzWolf® BW-KB1 63 Keys - uzun kullanımda yaşadıklarım.

@Abdullah Hacıgül Abdullah bey rica etsem bu çok bilgili arkadaşın gereksiz mesajlarını benim konumdan kaldırabilir mısınız insanların kafasını karıştırmasın. Ben arastirmami sağlam yaptım zaten alicak insan sadece burdan bakipta almasın başka kaynaklarada baksın benim attığım sadece 1 kaynak ve...
  3. Kromss

Ben sadece 1 kelime olarak ömründen bahsettim sen konuyu değiştirmeye çalışıyorsun cidden bilgiliymissin, buraya yazma yoksa şikayet edeceğim boş konuşuyorsun çünki.
  4. Kromss

çevir kazı yanmasın
  5. Kromss

Googleye yazınca en üstte çıkan bütün kaynaklar bunlar bak bir tane daha buldum . Kalite kişiden kişiye değişecek bir şey değildir bilmiyorsan söyleyeyim bununda kaynağını sormazsin artık heralde .
  6. Kromss

Okuman varsa bende omru kisa demedim...
  7. Kromss

1. Kaynak 2. Kaynak 3. kaynak 4. kaynak
  8. Kromss

kisa omurluyu cherry mx e gore kiyasladim ve cogu kaynakta ayni seyi soyluyor
  9. Kromss

ilk önce klavyeyi 2 aydır kullandığımı söylemek isterim. Bende beyaz ve red switch olan versiyonu mevcut alttaki her şey i ona göre okuyun. klavye bana 10 günde ulaştı 23 TL gümrük ücreti çıktı ödedikten sonra banggood desteğine attığımda bana geri ödeme yapıldı (ücretsiz kargo seçeneğini...
  10. Kromss

Windows Yazılımından Kayanklı GPU ısınması

@Abdullah Hacıgül Abi yazilimsal sorun belki sen bilirsin.
  11. Kromss

400 TL altı mekanik klavye önerisi

Kanka son güncellemeler Torba kapandı ne demek acaba ? tamam kanka ben buldum cevabımı teşekkürler sana okadar yardım ettin bana eyvallah yeni klavyem senin sayende çok kıyak :D
  12. Kromss

Dostum Wosvagen Bugattiyide üretiyor Polo yu da üretiyor yani ikiside ikisinin seviyelerini sen düşün.
  13. Kromss

Dostum Switch olarak nerdeyse en üst seviye bir klavye aldım 400 TL bandında Ürünün linki bu bundan sonra önereceğin kişilere bunuda önerebilirsin Gateron switch in cherry mx red den bi kaç farkı var Gateron ömrü daha az , gateron daha iyi basış hissiyatına sahip...
  14. Kromss

7 gün geçti ve galiba bi 15 günü daha var ozaman
  15. Kromss

Dostum benim ürünüm kargolandı galiba ama gemiyle gelecek diye düşünüyorum mükemmel bir ingilizcemde yok ta "- Origin-Origin Item Is Ready for Ship" Bu ne demek oluyor.
Top Bottom