ksilem isimli üyenin son içerikleri

1. ksilem

Monitör Seçimi LENOVO G24-20 23.8 vs Asus TUF VG249Q1A 23.8 vs DELL G2422HS

Hocam paneli beğenmedim derken çerçeve anlamında mı yoksa standtan mi bahsediyorsunuz? Performans olarak yorumlayabilir misiniz?
  2. ksilem

Monitör Seçimi LENOVO G24-20 23.8 vs Asus TUF VG249Q1A 23.8 vs DELL G2422HS

Merhaba, Aslında iki monitör arasında kaldım, Asus ve Lenovo.. Fakat Dell için de oldukça iyi yorumlar gördüm. Asus 3300 Lenovo 3500 ve Dell 4000 civarı.. Genel olarak özellikleri çok yakın fakat ekran kartı uyum vs konularında çok iyi değilim. Genellikle fps oyunlarında kullanacağım. Eşim de...
  3. ksilem

Intel i5 11400 ile 98 C Alıyorum Dar Boğaz mı Var?

kesinlikle öyle gaming gecesinde aceleyle ana parçalara bakıp aldım stok bitmeden, mail attım bakalım ilgilenecekler mi?
  4. ksilem

Teşekkür ederim cevaplar için, peki iki sorum var 1: Böyle dengesiz bir hazir sistem oluşturup sattıkları için incehesap ile görüşsem bir şey çıkar mı? ücretsiz fan değişikliği vs Çünkü bugün mailleştim ve macunun unutulup unutulmadığını sordular, onlar da beklemiyordu. 2: Hava/Sıvı soğutucusu...
  5. ksilem

Ürün yorumlarında bir arkadaş daha aynı problemi yaşamış sanırım, bugün macuna baktım sorun yok. Yine de macunsuz bile olsa 98-100 derece çok değil mi?
  6. ksilem

Merhaba, Geçen hafta gaming gecesi'nden aşağıdaki ürünü aldım. https://www.incehesap.com/alys-silver-lemur-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50902/ Fakat dün ilk kez 2 oyun denedim( PUBG, warzone) 98-100 dereceleri gördüm. Sistemde bir sıkıntı mı var yoksa bu soğutucu yetersiz olduğu için mi böyle...
  7. ksilem

Rehber OEM Key, RETAIL Key, MAK Key ve KMS Etkinleştirme Farklılıkları

@Kerem hocam merhaba, Ben yeni aldığım freedos sisteme eski laptopumdaki windows 10'u nasıl taşıyabilirim? Klonlamak vardı aklımda ama mantıklı bir yolu vardır mutlaka, Teşekkür ederiz faydalı bilgileriniz için,
Top Bottom