kucuksamuray103 isimli üyenin son içerikleri

1. K

Not Almak İçin Çizim Uygulaması Önerisi

Merhabalar elime bir şekilde huion h430p çizim tableti geçti. Bu tabletle bilgisayarda ve telefonda not almak istiyorum. Bunun için ücretli/ücretsiz uygulamalar önerir misiniz?
  2. K

Ege Diş Hekimliği vs. Hacettepe Diş Hekimliği

Bu yıl sınava gireceğim, hedefimi belirlemek adına üniversiteleri araştırmaya başladım ve bu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi olur +ları ve -leriye yazarsanız çok sevinirim
  3. K

Adata Legend 710 512GB VS MLD M300 500GB

ADATA MLD Arkadaşlar bu ikisinden hangisini önerirsiniz? Aradaki fiyat farkına değer mi
  4. K

Ninjutso Sora alınır mı

olur
  5. K

Ninjutso Sora alınır mı

Red edition 1000 tane üretildi. Wraithde de 50 adet stoğu var. O yüzden aldım. Fare'yi dünden beri kullanıyorum böyle bi sorun yaşamadım ama sen yaşarsan bile değişim yapacaklarını düşünüyorum. Yedek skatez içinden çıkıyor ama ben direkt wraith skatez taktım fark ediyor bayağı. Mousepad link...
  6. K

Ninjutso Sora alınır mı

Şu an kullanmaktayım. Gerçekten kullandığım en iyi fare. Viper mini'den geçiş yapınca bayağı bi rahatladım. Yanına wraith skatez almayı ve yazılımından 1000hz'e çekmeyi unutmayın.
  7. K

VDSL Ama 16 Mbps ?

Yaptık hocam bir hata işte.
  8. K

VDSL Ama 16 Mbps ?

Vdsl boş port açıldığı gibi Türknete VDSL port geçişimi talep ettim. Fakat aklıma bir soru takıldı farklı İSS altyapı sorgulama sitelerinde alacağım hız çok değişiyor. Neden bu kadar farklılık gösterdiğini bilen var mı? Özellikle Türknet'ten sorguladığımda vdsl göstermesine rağmen 16/6 alacağımı...
  9. K

CS GO 100 TL AK-47 YATIRIMLIK SKİN ÖNERİ

Sana önerim major kapsülleri indirime girene kadar bekle, tüm paranı onlara yatır. Daha çok kâr edersin
  10. K

Steam Profilim İçin Tavsiyeler

Steam Önerilere ve eleştirilere açığım. 9.7 k puanım var. 10 k olunca Hades ya da Dying Light 2 profili almayı düşünüyorum. Küçük bir ayrıntı var ona takılmazsanız sevinirim. :)
  11. K

cs go 30 TL lik yatırım öneri

Major kapsülleri indirime girince onlardan al
  12. K

Rehber Fiber Altyapıya ulaşmanın en hızlı yolları

Hocam 3 katlı apartmanda oturuyoruz 1. katta biz türknet kullanıyoruz. 2. katta dayım türktelekom kullanıyor. 3. kattaki dayım internet kullanmıyor. Üçümüzün de BKT'ye şikayet edip açık kapı başvurusu yapması mantıklı olur mu acaba?
  13. K

Turknet 16 Mbps İnternete 250 TL Ödemek

Tamamdır teşekkkür ederim bi tekrar gidip konuşuruz
  14. K

Turknet 16 Mbps İnternete 250 TL Ödemek

Evet ben bir enayiyim 16 Mbps internete 250TL ödüyorum. 4-5 ay önce altyapı sorgulamada vdsl boş port olduğunu gördüğüm gibi 12 mbps TürkTelekom'dan 75 mbps Turknet'e geçiş yaptım. Ama bilin bakalım n'oldu? İnternet gelmeden önce defalarca sormama rağmen başvurunuzu 75 mbps olarak yaptık...
  15. K

Ethernet Kablosu Suya Temas Etti

Evet hocam cat kablosu teşekklürler
Top Bottom