Kutlu0 isimli üyenin son içerikleri

1. K

Bilgisayar için gamepad önerisi

Hocam bütçenizi belirtirseniz daha yardımcı olabiliriz
  2. K

2. el m2 ssd alınır mı?

Ya hocam ne kadar yüksek o kadar iyi bu 2100 1500 normal kullanımda bir sıkıntı çıkarıcağını sanmıyorum ama tercih meselesi yine bütçenize bakıyor dediğim gibi ben tam emin olamıyorum arkadaşlar daha iyi bilgiye sahiptir
  3. K

2. el m2 ssd alınır mı?

hocam bilmiyorum bana alınabilir gibi geliyor fiyat iyi gibi ancak okuma yazması düşük biraz yine benden daha bilgili arkadaşlar var onlar daha iyi aydınlatır
  4. K

2. el m2 ssd alınır mı?

Hocam linki koymasaydınız bi anda alabilirler
  5. K

Çözüldü✓ Ai overclok turnerda hangisini seçmeliyim (asus anakart)

Tamamdır Onlarıda Kurdum Teşekkür ederim
  6. K

Yok Hocam Kurdum Şimdi windowsu ayrıca chipset driverını da yükledim şimdi diper hangilerini indirim https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/csm/prime-x670-p-csm/helpdesk_download?model2Name=PRIME-X670-P-CSM 1711818012 şuandada ekran kartı driverımı indiriyorum
  7. K

Hocam güncellemeyi yaptım sistem yeniden başladı ekran gelmedi ama bios güncellemesi yapıldı dedi başka bir konudan psu dan kapatıp açın demişler olmuş bende öyle mi yapim? 1711811303 Yok ilk önce bios update ledim şimdi w11 kurucaktım ekran gelmedi 1711811605 Şimdi kapatıp açtım w11 kurucam
  8. K

Normalde izlediğim videoda xmp olarak geçiyor yine ben size sormak istedim İşlemci ryzen 7 7800x3d 1711809873 @Drsağbırakmayan
  9. K

Çözüldü✓ Yeni pc de biosa giremiyorum

Aynen öz-r dilerim yanlış dedim bir de windows kurarken rufus adlı bir program kullanıyor video çeken biri rufus indirmeden oluyor mu ?
  10. K

Ya donanım arşivinin pc toplama videosunda atın bi flasha ilk önce analart driverı kurun ardından windows kurun diyodu ama siz windows dediğinix için şuan iniyor windows
  11. K

Evet ilk windows mu kurim yoksa anakart driverı mı?
  12. K

şimdi ne yapim
  13. K

Geldi şimdi pili mi takalım 1711798606 ekran kartını söküp pili takıyoruz
Top Bottom