kuvvetmira01 isimli üyenin son içerikleri

1. K

Google chrome pc kilitlemesi

Biraz geç oldu hocam kusura bakmayın. Hayır oyunlarda hiçbir sıkıntı yok sadece tarayıcı da video izlerken bu sorunu yaşıyorum “Netflix YouTube gibi platformlarda” opera tarayıcı da aynı şeyi yapıyor eskisi kadar olmasa ara ara sorun devam ediyor
  2. K

Google chrome pc kilitlemesi

windows 11 kullanıyorum youTube da ya da Netflix de bir şey izlerken bir süre sonra chrome donuyor pc hiçbir şekilde tepki vermiyor güç tuşundan kapatmaktan başka çare bırakmıyor sorununun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi Sistem: Ryzen 7 7700x, rtx4070, 32gb ddr5 xpg lancer ram
  3. K

Steam geç açılma sorunu

Önceden milisaniyele içerisinde açılan steam birden bire geç açılmaya başladı 20-30 saniye de açılmaya başladı aşırı sinir bozucu sorun nedir çözümü bilen yardımcı olabilir mi Sistem: ryzen 7 7700x-rtx4070-32gb 6400 mhz ram- Kingston kc3000 ssd
  4. K

Beyaz Klavye önerisi

Yön tuşları olan beyaz rgb Türkçe Q klavye arıyorum numpad önemsiz olmasa da olur bilek desteği de olsa tadından yenmez
  5. K

Çözüldü✓ Gskill trident z5 alınır mı

Beyaz renk gskill trident z5 2x16 6000 mhz 4500 TL alınır mı işlemci ryzen 7 7700x
  6. K

Çözüldü✓ Deepcool lt720 fan değişikliği

üzerine lian li infinity fan taksam çok fazla performans kaybı olur mu fanların teknik özelliği resimdeki gibi
  7. K

Msi b650 vs asrock b650 pro rs

Ryzen 7 7700x+rtx4070 6000mhz ramler iki anakart arasında kaldım hangi anakartı almalıyım komple beyaz sistem kurduğum için gönlüm asrocktan yana
  8. K

Kaç watt psu almalıyım

ryzen 7 7700x Rtx4070 Msi b650 gaming plus atx anakart xpg lancer rgb ram Kingston kc3000 ssd 8 adet lian li fan sisteme kaç wat psu almalıyım
  9. K

Çözüldü✓ sıvı soğutma fanlarını değiştirme

Deepcool lt720 sıvı soğutma almayı düşünüyorum kendi fanlarını çıkartıp Lian li infinity fan takabilir miyim ya da başka bir model alırsam aynı şekilde fanlarını değiştirebilir miyim
  10. K

Çözüldü✓ Sıvı soğutma tavsiyesi

Yanlış hatırlamıyorsam siyahtı o o yüzden almamıştım beyaz renk arıyorum
  11. K

Çözüldü✓ Sıvı soğutma tavsiyesi

Ryzen 7 7700x için sıvı soğutma önerileriniz nelerdir (360mm-beyaz)
  12. K

Xpg mi almalıyım gskill mi

Fiyatlar ve özellikler aynı hangisini önerirsiniz
  13. K

Beyaz renk 2k monitör önerileri

Beyaz renkli 27” 2k monitör tavsiyeleriniz nelerdir
  14. K

2k monitör önerileri

2k 27” beyaz renk monitör arıyorum tercihen curved ekran olursa iyi olur önerileriniz nelerdir bütçe 8000
  15. K

Anakart boyutu seçimi

Bu kasada mATX anakart çok sırıtır mı kasa atx diye geçiyor matx de uyumlu
Top Bottom