tsuki

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• tsuki
      tsuki, WR 125R Supermoto ya çevirmek başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam peki böyle bir kit varmış bilginiz var mı ben duymuştum bir ara 180cc gibi birşeymiş sizin bilginiz var mı motorun ömrünü yer mi bu...
    • tsuki
      crf 250 rally'den güzel supermoto olur.
    • tsuki
      250lik ne önerirsiniz cross supermoto olarak
    • tsuki
      orasını sen bilceksin.
    • tsuki
      var ama wr125 e yapılır mı yani yamaha evet ama 15beygir yani 6 7 ay uğraşıp yaparım belki 1 yıl binerim motora gücü yetersiz gelir bilmem anlatabildim mi
    • tsuki
      Hocam biraz düşündüm de sizce bu masraf 125lik bir motora yapılır mı jant lastik takımı fren diski yağ mağ falan 40k ya yakın tutuyor bunun yerine 2 3 yıl...
    • tsuki
      tamamdır hocam eyvallah iyi geceler benim aklıma takılan başka soru olursa bu konu altına yazarım biraz daha derine inersem debriyajı sibop kapağını falanda...
    • tsuki
      bazı videolarda motorları amortisörle yardımıyla tekere kaldırıyorlar ne kadar yaylanacak yağ koyarsan o kadar kolay mı kalkıyor hocam yanlis anlamayın...
    • tsuki
      tamam işte bir de arka amortisör yağı olmaz herhalde diye sordum
    • tsuki
      biraz araştırdım yani ben wr125r alıp supermotoya çevirmek istersem yeni jant lastik takımı amortisör hidrolik yağı (onu x modeli ne kullanıyorsa ondan...
    • tsuki
      wr125r alırsın. yurtdışı belli sitelerde bu motorlar için özel üretim çelik jantlar var onlardan alırsın supermoto'ya çevireceğin için orjinal lastik...
    • tsuki
      evet zaten benim yaşadığım yere 1km uzaklıkta s bir yerdi biliyorum yani o rotayı az çok zaten orda arabalarda sınava giriyor bana dediler en kötü takıl bi...
    • tsuki
      190 boyum 78 kiloyum 1705787756 ben hiç motor kullanmamıştım ehliyet almadan önce, 1 2 kere artçı olmuşumdur yani öyle düşün ama kalkış falan ne yapıcağımı...
    • tsuki
      tsuki, Motosiklet kategorisinde WR 125R Supermoto ya çevirmek başlıklı bir konu açtı.
      Öncelikle merhaba a1 ehliyetim var 125cc motor alıcagim boyum 190 oldugu icin nakeda falan bulasmadan direkt supermoto cross tarzı alayım dedim. Aklımda 2...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,545
Üyeler
140,216
Son üye