Kuzu isimli üyenin son içerikleri

1. K

Geforce Experience Sorunu

Temiz kurulumu nasıl yapıcam? Link atma şansınız varmı.
  2. K

Geforce Experience Sorunu

Geforce Experienceyi açmaya çalışınca mavi ekrana atıyo ve windows bir sorunla karşılaştı ve bilgisayarınız yeniden başlatılıyor diyor daha sonrada açılınca geforce experienceyi açmaya çalışınca: Try rebooting your pc and then launch your Gefororce Experience diyor. Driverları ve Geforce...
  3. K

3070 in yanına hangi parçaları alabilirim?

[/USER] Çok özür dilerim mesajınızı görmedim teşekkür ederim cevabınız için.
  4. K

monitör zaten 2k alıcam fakat sistem hakkındaki görüşleriniz nedir psu vesaire yeterlimi onun yerine ne alabilirim?
  5. K

ben böyle bi sistem topladım 12k ya birde ryzen 5 3600x in yeterli olucağını düşünüyorum.
  6. K

Merhaba arkadaşlar 12 bin TL bütçem var sadece kasa için ekran kartı olarak Palit RTX3070 GAMINGPRO OC 8GB 256Bit GDDR6 | Game Garaj bunu düşünüyorum yanına nasıl parçalar alabilirim . Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. K

12.000TL monitörsüz sistem toplama

Merhabalar, sadece kasa için 12 bin TL bütçem var. Nasıl bir sistem toplayabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
  8. K

12 k bütçem var sadece kasa yardım edermisiniz

ekran kartı olarak 3070 düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim birde 3070 in hangisini alıyım bunuda cevaplarsanız sevinirim.
  9. K

12 bin tllik pc toplayacağım (sadece kasa) yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba 12 bin tllik pc toplayacağım monitör dahil değil ekran kartı olarak 3070 düşünüyorum diğer parçalardada yarımcı olursanız sevinirim.
  10. K

12 bin TL lik PC toplayacağım (sadece kasa) yardımcı olurmusunuz?

Tüm sistem 12k tutmalı bunlardan sonra kalan paraya göre bi ekran kartı birde 5600x yerine başka bişey olabilirmi?
  11. K

peki 3070in hangi modelini tercih etmeliyim ve kasa ram işlemci anakart ssdi olarak ne tercih etmeliyim
  12. K

Monitörüm asusun 165 hz 2k bi monitörü oyun olarak çıktığında cyber punk oynayacağım onun dışında onun gibi oyunları oynuyorum
  13. K

çok teşekkür ederim peki diğer parçalar olarak ne tavsiye edersiniz?
  14. K

Merhaba 12 bin tllik pc toplayacağım monitör dahil değil yardımcı olursanız sevinirim. Birde herkes ekran kartı olarak 3070 önerdi 3070 tam olarak ne zaman satın alabilirim ve nerden satın alabilirim?
  15. K

12 k toplama pc (sadece kasa) önerisi monitör dahil değil.

Merhabalar 12 bin TL ye pc toplayacağım fiyata monitör dahil değil yardımcı olursanız sevinirim birde çoğu kişi ekran kartı olarak 3070 al dedi peki 3070 kesin olarak ne zaman satın alabilirim ve nerden satın alabilirim?
Top Bottom