Kyxaly isimli üyenin son içerikleri

1. Kyxaly

Kaspersky internetten bulduğumuz aktivasyon kodlarını girmek

Kaspersky ıma internetten denk geldiğim bir aktivasyon kodunu denedim ve oldu. Ardından pcye bildirim geldi hesaba başka yerde giriş yapıldı diye. Aceleyle hesabı silip yeni kaspersky oluşturdum. Böyle bir şey mümkün mü sıkıntı olabilir mi gerçekten sadece aktivasyon koduyla?
  2. Kyxaly

4300 TL Telefon önerisi olan var mı?

Max 4300TL Telefon alacağım bildiğiniz kampanya veya herhangi bir öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
  3. Kyxaly

Öneri 3000TL'ye kadar Telefon Tavsiyeniz Var Mı?

Max 3000tl telefon tavsiyeniz var mıdır?
  4. Kyxaly

Bluetooth Dongle Önerisi

Bilgisayara airpods 2 bağlamak için bluetooth dongle ihtiyacım var, öneriniz var mı
  5. Kyxaly

25k Sistem Tavsiyesi

3070li de vardı aynı fiyata ama benim için işlemci gücü de önemli olduğu için bunu aldım, şuan stokta olan dediğiniz gibi pc linki var mı atabilir misiniz
  6. Kyxaly

25k Sistem Tavsiyesi

Hocam sistem beklesem alabileceğim kesin değil, çok hızlı bitiyor stoklar diye düşündüm. Bir de pc nin biraz aciliyeti vardı o yüzden. Ama daha iyi bir seçenek bulursam iptal edebilirim belki yarına kadar
  7. Kyxaly

25k Sistem Tavsiyesi

Bunu aldım, bir sıkıntı var mı sizce? 12. nesil ve z690 anakart vardı.
  8. Kyxaly

Boşta Ram Kullanımı Normal mi?

Normaldir, sıkıntı yok
  9. Kyxaly

25k Sistem Tavsiyesi

Fiyat esneyebilir ürünlerin kalitesine doğru orantıda 3k civarı
  10. Kyxaly

25k Sistem Tavsiyesi

Yakın zamanda çıkacak sistem var mı bildiğiniz?
  11. Kyxaly

25k Sistem Tavsiyesi

Stok yok diyor 1639406199
  12. Kyxaly

25k Sistem Tavsiyesi

Nvidia ekran kartlı, güçlü işlemcili, bu fiyata alabileceğim en iyi bilgisayarı linkiyle atar mısınız?
  13. Kyxaly

Çözüldü✓ Grafik Tablet Dokunmadan Yazıyor

Onları da yapmıştım fakat çözüm olmadı. Neyse ki yabancı bir kaynaktan buldum. Ucu çıkarıp içini peçeteyle temizleyip sert bir yere hafifçe vurdum, sorun çözüldü.
  14. Kyxaly

Çözüldü✓ Grafik Tablet Dokunmadan Yazıyor

Huion 610X Aldım 1 gün sıkıntısız kullandım. Sonraki gün kullanmaya başladığımda, kalemi yaklaştırmamla dokunuyormuşum gibi algılamaya başladı. Kalemi hiç bir şekilde dokundurmamama rağmen %1 basınç ile dokunduğumu sanıyor kalem. Ucunu v.s değiştirdim ama çözüm olmadı.
Top Bottom