LaMeloo isimli üyenin son etkinliği

• LaMeloo
    LaMeloo, Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisine Tavsiyeler başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Bende odtüdeyim kral sana en büyük önerim Almanca öğren nokta
  • LaMeloo
    LaMeloo, Yardım Klavye önerisi alabilir miyim? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    hocam numpad arıyo arkadaş asmr klavyesi değil :D 1725301684 paran gitmesin derim asusu al renk ve zevk tartışılmaz tabii:D benim önerim asus f/p olduğu için
  • LaMeloo
    LaMeloo, asus rtx 4060 hakkında başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    teşekkürler dostum adamsın
  • LaMeloo
    LaMeloo, odtü kktc vs özel tıp başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    seninde dostum (Almanca Öğrenmeyi Unutma )(mühendislik için)
  • LaMeloo
    Apexde numpad yok dostum razer ise denemedim ama razer iyidir ben asusu öneririm ama el desteği konusunda alanı biraz daha yükseltmek istiyorsan razer al...
  • LaMeloo
    LaMeloo, Ekran Kartı kategorisinde asus rtx 4060 hakkında başlıklı bir konu açtı.
    Rtx 4060 ASUS 8GB Gddr6 Ekran Kartını Aldım Bana bunun artısı ne olur gelince ne yapmam gerek dlss muhabetti ne bana söylerseniz çok sevinirim
  • LaMeloo
    YAPILIR NAKİT YAPAMASSIN AMA
  • LaMeloo
    LaMeloo, Acil Kulaklık Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    HAVİT MARKASI İYİDİR KIYTIRIK GELEBİLİR AMA BEN SORUN YAŞAMADIM (KALİTELİ BİR MARKA)
  • LaMeloo
    çok fazla değiştirmez gibi ama sana araştırıcam 1725300908 msi vigoru da öneririm onu da kullandım ama ömrü biraz kısaydı (lol oynuyosan eğer :D) 1725300958...
  • LaMeloo
    RAMPAGE REBEL öneririm beyazı da var bende siyah kullanıyorum mekanik olması da iyi bütçenininde altında(bilek desteği yok)
  • LaMeloo
    LaMeloo, odtü kktc vs özel tıp başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    yurtdışına rahat çıkmak istersen sana önerim engineering yani mühendisliktir bende mühendislik okuyorum zaten eğer okuycaksan allmancayıda öğren ama şunu...
  • LaMeloo
    LaMeloo, Five M Kasma Sorunu ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    o zaman ısı sorunu olabilir ısı değerlerini kontrol et oda yoksa tekrar ulaş bana dostum
  • LaMeloo
    LaMeloo, Five M Kasma Sorunu ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Hocam sunucunuzda çok script varsa bu normal daha az scripti olann fiveM sunucularında oynamak pc ve sizi rahatlatabilir veya pcnize drop girmiş sıcaklık...
  • LaMeloo
    LaMeloo, İtopyadadan rtx ucuza geldi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    ekran kartının fiyatı 13-14 seviyesinde ve ben bunu 19kya aldım normal değil gibi durdu da itopyada sıkıntı çıkmazmış eyw
  • LaMeloo
    LaMeloo, İtopyadadan rtx ucuza geldi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    bu ekran kartı gddr 6x değil değil mi.
Top Bottom