Umut Ege Özkaya isimli üyenin son içerikleri

1. Umut Ege Özkaya

4500 TL Kask Önerisi

Arkadaşlar 4500 TL ye kadar motorsiklet için kask önerilerinizi alabilirmiyim eğerki varsa tercihim aynalı vizörü olursa daha iyi olur
  2. Umut Ege Özkaya

Heyet Raporu Devamsızlığa Yazılırmı

Arkadaşlar merhaba devamsızlığım bu yıl çok sık hastaneye gittiğimden dolayı 27 oldu ve yakın zamanda boynumda olan bi kanal kistinden dolayı ameliyat olucam ve boyun ameliyatı olduğu için heyet raporu verileceğini düşünüyorum ancak okulumda hangi müdür yardımcısına sorduysam heyet raporuda...
  3. Umut Ege Özkaya

Sizce Psikiyatrimi Yoksa Psikologmu

fitness
  4. Umut Ege Özkaya

Büyük ihtimalle önce psikoloğa gidip konuşucam yeterli olmazsa dediğiniz gibi yönlendirir . Bu arada hem spor yapan hem motor süren biriyim birde sırf bağıra bağıra şarkı söyleyip rahatlarım diye arabaya sağlamından bi ses sistemi yaptırdım ama hiçbiri bi işe yaramıyo artık tek çare yardım almak
  5. Umut Ege Özkaya

Özel tercih edicem
  6. Umut Ege Özkaya

teker teker hepsini araştırıp seçicem ama psikolog seçip özel bir ilaç tercih etmeyide düşünüyorum
  7. Umut Ege Özkaya

Arkadaşlar yaşadığım bazı şeylere gücüm yetmediği için bi yardım alma kararı aldım. Sahip olduğum aşırı sinir , mutsuzluk , olumsuzluk , depresiflik çaresizlik vb duygularıma bi çözüm bulunmasını istiyorum. Sizce bunlara konuşup çözüm üretmek için psikologmu yoksa ilaçlardanda yararlanmak için...
  8. Umut Ege Özkaya

600 TL İntercom Önerisi

Arkadaşlar 600 TL ye intercom bulunabilirmi sizce bulunursa en iyisi hangisidir
  9. Umut Ege Özkaya

Burak Oyunda Game Of Mods Paketi

Uzun zaman sonra minecraft oynayasım geldi ve burak oyundanın yıllar önce çektiği game of mods paketini indirmek istedim ancak dosyada 90 mod olması gerekirken sadece 30 tane var 90 modu olanı bulma şansım varmı
  10. Umut Ege Özkaya

Ameliyattan sonra devamsızlık yazılırmı

Arladaşlar merhaba boynumda çıkan bir kist yüzünden yakında ameliyat olucam bu ameliyat sonrası olula gidemeyeceğim özürlü olarakmı yazılırmı yoksa hiçmi yazılmam çapraz bağları kopan bir arkadaşım 3 ay gitmedi ve hiç yazılmamıştı aynı durum boyun içinde mümkünmü
  11. Umut Ege Özkaya

15000 TL her şey dahil sistem

Arkadaşlar 15000 TL ye kadar her şey dahil sistem önerir misiniz?
  12. Umut Ege Özkaya

Askeri Gemiler Yurt Dışından Kaç Ayda Bi Döner

Arkadaşlar babam itfaiyede çalışmakta ve libyada olan selden dolayı türkiyeden gidenler arasında askeri gemilerle gittiler benim bildiğim yurt dışından gemiler 6 ayda bi dönüyor bilgisi olan biri söyleyebilirmi kaç hafta veya kaç ayda dönerler sizce
  13. Umut Ege Özkaya

60.000 TL Kredi İçin Haciz Gelirmi

araştırdığımızda 500000 in üstüne gelir yazıyordu o yüzden aklımız takıldı
  14. Umut Ege Özkaya

babası bizi odaya gönderdi ve bahçede konuştular bu şekilde gizli gizli konuştukları için arkadaşım şüpheleniyor
  15. Umut Ege Özkaya

Bugün arkadaşımda otururken bir anda haciz memurları geldi babasıyla konuştular ve gittler babası 60000 kredi vardı ödeyemedim diyor ama çocuk inanmıyor 60000 TL ye haciz gelirmi Babasının maaşı 30000
Top Bottom