lcycstuff isimli üyenin son içerikleri

1. lcycstuff

BF V TÜRKÇE YAMA HAKKINDA

Maalesef.. Bi grup insan toplanmış piyasanın tekeli haline gelmiş yasal olmayan bir şeyi para karşılığında satıyorlar. Yahu eyvallah emek vermişsiniz ama donate usulü çalışın bari bu kadar para kazanma amacı gütmeyin. Bide paylaşanları fake hesaplardan korkutup virüslü link diyip kaldırtıyorlar...
  2. lcycstuff

Ekran Kartımın birden ısı değerleri tavan yaptı

Bu sabah oyuna girdiğimde garip bi şekilde her zamanki değerlerden yüksek ısı değerinde çalıştığını fark ettim başta pek umursamadım fakat aradan 5 dakika geçtikten sonra birden fan sesinin arttığını fark ettim MSI Afterburner'ı açtığımda ise ekran kartının tam 97 dereceyi gördüğünü fark ettim...
  3. lcycstuff

Zotac GeForce GTX 680 Boşta Sıcaklık Değeri Kaç Derece Olmalı?

Yükte 65 78 arası normal gibi dimi? evet Cevap veren arkadaşlar çok teşekkürler
  4. lcycstuff

Zotac GeForce GTX 680 Boşta Sıcaklık Değeri Kaç Derece Olmalı?

Zotac GeForce GTX 680 ekran kartımda boşta 51 ile 57 derece arasında gidip geliyor sadece arkada Discord uygulaması açık sizce bu sıcaklık değeri normal mi? Normalin üstünde ise ne yapmam gerekiyor? Ayrıca bu ekran kartı GTX 1050 ile aynı olduğu görülüyor doğru mudur? (Ekran Kartında tek fan...
  5. lcycstuff

1x8 GB Ram 4 GB Gözüküyor

Aga şifre değiş aman başın ağrımasın
  6. lcycstuff

Bios açmak değil bios üzerinden neyi kontrol edeceğim
  7. lcycstuff

!up yardımcı olun lütfen
  8. lcycstuff

!up
  9. lcycstuff

nasıl yapacağım :/
  10. lcycstuff

Tam model bilmiyorum ama ürün bu kesinlikle eminim Güncelleme: Kingston kvr16S11/8 model bu 1590957120
  11. lcycstuff

Arkadaşlar bundan 2 gün öncesine kadar 8 GB olan RAM'i sorunsuz şekilde kullanıyordum sonra sistemim yavaşladığı için SSD'ye geçiş yaptım ve geçiş yaptıktan sonra 8 GB RAM'im 4 GB gözüküyor bunu SSD'ye geçtikten bir gün sonra fark ettim SSD'ye geçer geçmez mi oldu yoksa daha sonra mı hiçbir...
Top Bottom