leclerc16 isimli üyenin son içerikleri

1. leclerc16

DSLR Kamera önerisii

Arkadaşım istiyor da hiç anlamadığım için sizlere sormak istedim. Bütçesi 5binmiş. Bu bütçede önerdiğiniz bir dslr kamera var mıdır?
  2. leclerc16

❌İndirim Bitti! HyperX Alloy Core RGB Membran TR Klavye 679₺ Amazon Satıcı!!!

2 hafta önce sattım, mükemmel bir klavye. Masama büyük gelmese asla değiştirmezdim. Mekanik takıntınız yoksa bulunmaz nimet şu fiyat.
  3. leclerc16

SS Prime vs Pulsefire Haste

İndirimden M800 Pro alacaktım fakat ağır davranınca indirimi kaçırdım maalesef. O yüzden de kablosuz mousedan feragat edip bütçeyi düşürmeye karar verdim. FPS oyunları için alıyorum. Düşük sens. oynadığım için şuanki mouse'um çok anlık dönüşlerde saçma sapan hareketler yapıyor. Palm ve claw...
  4. leclerc16

1000TL Mouse Önerisi

Hocam satıcı ile ilgili bir sorun yaşadınız mı? Forumda çok fazla şikayet var çünkü. Kaç günde elinize ulaştı? Ve bildiğim kadarıyla a60 da küçük bi mouse değil. Delux daha küçük diye biliyorum. Sorun yaşadınız mı bu konuda?
  5. leclerc16

1000TL Mouse Önerisi

FPS oyunları oynuyorum çoğunlukla. Şuan Bloody V7 kullanıyorum fakat hem çok ağır hem de çok ani dönüşlerde özellikle cs'de karakter gökyüzüne bakıp takılı kalıyor. M800 Pro düşünüyorum fakat elime uyar mı bilmiyorum. Palm-Claw arası bir tutuşa sahibim. Bir süre Pulsefire Haste kullanma şansım...
  6. leclerc16

🔥İndirim 🔥🔥Amazon Kasım İndirimleri Başladı🔥🔥

indirime giren %60 veya %80 klavye var mı
  7. leclerc16

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

Sadece cs, valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum. M800 Pro ile M3 4K arasında kaldım. Hz farkı gerçekten aradaki fiyat farkına değer mi m800 pro da yeterli midir sizce?
  8. leclerc16

Cs2 1024x768 görüntü kötü

, hocam ayarlarım böyle şuan
  9. leclerc16

Cs2 1024x768 görüntü kötü

Csgo'da bu kadar kötü değildi bunun bi çözümü falan yok mu çamur gibi gözüküyor
  10. leclerc16

Öneri Gümüş Kol Saati Arıyorum

Sipariş verdim hocam pazartesi elimde olur muhtemelen.
  11. leclerc16

Prime Ve Rankı Olan Herkese Cs2 Geldiği Söyleniyor 🔥 Hesapları Kontrol Edi̇n!🔥

İndirdim fakat oynaya tıkladığımda oyun başlamış gibi oluyor 5 saniye sonra tekrar oyna butonu geliyor ve açılmıyor :( Anlayamadım gitti.
  12. leclerc16

Prime Ve Rankı Olan Herkese Cs2 Geldiği Söyleniyor 🔥 Hesapları Kontrol Edi̇n!🔥

Bana da gelmiş uyuyacaktım ama 30dkya iner diyo bakalım uykumu kaçırdı :d
  13. leclerc16

Hocam bu modeli gidip mağazada inceleme şansım oldu bugün. Saat kolda çok güzel duruyor. Siyah kadranlısı ve beyaz kadranlısı arasında kalmıştım. Fotoğraflarda beyaz kadranlı olan daha güzel duruyordu ama kolumda siyahı daha güzel durdu. Tek endişem şu ki trendyol üzerinden alırsam orijinalliği...
  14. leclerc16

Ben de birebir aynı görünüşe sahip bu tarz klasik bir saat arıyorum. Bu attığınızı ben de favorilemiştim. Önerisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen.
Top Bottom