leeteen isimli üyenin son içerikleri

1. L

Donanım arşivi'nin Asus indirimli Monitörü sizce nasıl olur?

Asus TUF Gaming VG249Q1R bu olmasın lütfen ayakları çok çirkin ve kalitesiz duruyor
  2. L

ASUS VG279QR vs MSI Optix MAG274R2

2500 civarı hayır düşünmüyorum ekran kartı almayı 1621700965 2k da fps kaybı yaşayabilirim, bide 4ms online oyunlar oynadığım için dezavantaj olabilir gibi
  3. L

Seviyorum 27 inc masamda müsait yeterli mesafeden bakıyorum
  4. L

Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar? Ekram kartım 1660super yoksa bu fiyat bandında 2k mı bakmalıyım https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg279qr-1ms-165hz.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel...
  5. L

2500 TL MONİTÖR ÖNERİSİ

Hoparlörü olmaması büyük bi eksi benim için optix modellere de sorunlu diyorlar uzun kullanımda vs. ve msi hakkında pek bilgim yok garanti süreçleri nasıl ölü piksel garanti kabul ediyorlar mı
  6. L

2500 TL MONİTÖR ÖNERİSİ

msi optix olan ile bi deneyiminiz varmı sanırım 2021 üretim bi monitör hiç bir bilgi bulamadım ama hoşuma gitti
  7. L

2500 TL MONİTÖR ÖNERİSİ

Bütçem 2500 TL, ips 144hz pivot özellikleri önceliğim 27 inc olursa iyi olur
  8. L

OYUNDAN ÇIKINCA TIKLAMIYOR BİR ŞEYE

chrome değil sadece bende hiç bir şeye tıklamıyor bilgisayardaki windows tuşu bile
  9. L

Hayır sıcaklıklar normal sistemim bu şekilde laptop değil Ryzen5 1600AF 12nm Msi 1660super aero itx oc 6gb Gigabyte b450m Rampage 500-80w power sup Longline 128gb m2ssd 8x2 Longline ddr4 3,39mhz ram 1tb hdd
  10. L

240 CD ve 400 CD Arasındaki Parlaklık Farkı Çok mudur?

Ödeme yapmadan yapılıyor diye biliyorum test yanlış mı biliyorum?
  11. L

Vatan mağazadan piksel testi yapıyor
  12. L

Benimde gönlüm ondan yana ama malesef vatanda yok tekrar hepsiburada'dan da almak istemiyorum
  13. L

Güneş vuruyor odama evet aradaki farkı merak ediyorum çok fark varmıdır asus kullandım 2 hafta kadar parlaklığı gayet iyi gelmişti.144hz önemli fps oyunları oynuyorum neden önermediğinizi anlamadım asus aoc attıklarınızdan daha kaliteli markalar,27 inc olduğ içinse aramda mesafe olduğu için...
  14. L

İyi günler arkadaşlar 2 hafta önce Asus tuf vg279ql1a modelini almıştım ölü piksel çıktığı için iade ettim parlaklık değeri 400dü.Şimdi almayı düşündüğüm monitör aoc g27g2u/bk 250cd parlaklığı çok fark varmıdır hiç bi inceleme karşılaştırma göremedim...
  15. L

1.5 2 saat valorant oynadıktan sonra oyundan çıkınca masaüstündeki hiç bir simgeye tıklayamıyorum görev çubuğundaki simgelere tıklanıyor sadece chrome falan açılıyor ama tıklanmıyor açılıncada oyun hdd'ye kurulu sizce sorun hdd midir hdtunedan test yaptım bir sorun göremedim
Top Bottom