Legannen isimli üyenin son içerikleri

1. L

Android telefon önerisi verir misiniz ?

Teşekkür ederim arkadaşlar sağ olun öneri için Yüksek ihtimal S23 alabilirim dediğiniz gibi ,çünkü puanlamalarda da yüksek puan ve uygun fiyatta S23 var. oneplus telefonlarda iyi diyorlar evet ama uzun süre kullanımda hangisi daha iyi bakmak lazım.
  2. L

Tamamdır teşekkür ederim sağ olun. S23 ün de batarya kapasitesi çok az geldi 3900 mAh
  3. L

Evet o telefon da güzel 256 GB olan modeli gayet iyi. 20 25 bandında var mıdır peki bildiğiniz ?
  4. L

Merhabalar arkadaşlar Android işletim sistemine sahip gerçekten düzgün bir telefon almak istiyorum. Hem beni para olarak çok üzmeyecek hem de performans olarak iş görecek bir telefon önerisi verir misiniz ? Almışken iyi bir Android telefon alacak olsanız ne alırsınız ?
  5. L

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Ben aldım 1 adet. Gelince resim falan çeker paylaşırım şuan kargoya da verildi hatta satıcı gönderimi gerçekleştirdi gelmesini bekliyorum.
  6. L

Yardım 500-1000 TL arası Erkek SAAT önerisi İstiyorum.

Merhabalar, Babalar günü için babama saat almak istiyorum. 500-1000 TL arası veya biraz üstüne de çıkılabilir bir saat önerisi verir misiniz ? Bu konuda fikir olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.
  7. L

G.Skill Trident Z RGB 16 GB (2x8) 4000 MHz CL18 - 2100 TL🔥

https://www.amazon.com.tr/dp/B082PKGSMC/ref=asc_df_B082PKGSMC1678055400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B082PKGSMC&linkCode=asn Fiyatı iyi gibi geldi. Bilen arkadaşlar değerlendirebilirler.
  8. L

RAZER Hammerhead True Wireless Mikrofonlu Rgb Bluetooth Kablosuz Kulaklık

alınır mı acaba kullanan öneren var mıdır bu fiyata bir bilgim yok da ?
  9. L

🔥İndirim Asus TUF GAMING 750B 80+ Bronze PSU - 1.699 TL (OUTLET)

Başlık düzenledim teşekkürler.
  10. L

🔥İndirim Asus TUF GAMING 750B 80+ Bronze PSU - 1.699 TL (OUTLET)

https://www.pazarama.com/asus-tuf-gaming-750b-80-bronze-135-mm-fanli-psu-guc-kaynagi-750woutlet-urun-p-4720230327279?magaza=erkanbil&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma Diğer satıcılara göre uygun geldi. Değerlendirmesi sizlerin takdirinde.
  11. L

Televizyon Önerisi Verir Misiniz ?

Çok teşekkür ederim evet aşıyor biraz ama güzel televizyonmuş hakikaten. Android mi bu televizyon WebOS ne oluyor ?
  12. L

Televizyon Önerisi Verir Misiniz ?

Maximum 12000 TL lik bir televizyon almak istiyorum. Rica etsem öneri verebilir misiniz ?
  13. L

❌İndirim Bitti! Kingston 8gb 1600mhz Ddr3 Cl11 246TL

Fiyat iyi gerçekten güzel. Bu ram leri alma amacınız nedir ne yapıyorsunuz ?
  14. L

❌İndirim Bitti! Rampage Python SMX-R600 161.99 TL! (Paw 3327 sensör)

Gönderdim kontrol eder misiniz. Rica ederim umarım çalışır.
  15. L

❌İndirim Bitti! Rampage Python SMX-R600 161.99 TL! (Paw 3327 sensör)

mail adresinizi yazabilirseniz size mail yoluyla atabilirim ?
Top Bottom