Lelch isimli üyenin son içerikleri

1. L

Mount & Blade II: Bannerlord kasma sorunu iade edilmeli mi?

Tamamdır çok teşekkürler iade etmiyeceğim.
  2. L

aklıma gelmişti :D bunu deneyebilirim.
  3. L

Teşekkürler.
  4. L

İade diyorsun teşekkürler. 1650658027 Bilgisayarınız nasıl ki?
  5. L

Bannerlord'u alalı 2 gün olmadı ve 2 saat bile oynayamadım drop sorunu olduğundan dolayı 120 fps lerdeyken oyun menü girişlerinde köy menülerinde ve girmesinden sonra çok büyük drop yiyor ve bu beni oyundan acayip soğutuyor sonuçta hızlı hızlı ordu topla falan derken biraz uzun bir şekilde...
  6. L

9000TL Altı telefon önerisi

Aklımda s21 s20 ve iphone 11 var iphone 12 mini de olabilir sizce ne alınmalı işlevli ve kullanımı güzel olan bir şey istiyorum kamera çok önemli değil.
  7. L

Windows 11 İşlemci Uyumsuz

windows 11 PC sistem durumu denetimi açılmış indirdikten sonra her şey uyumlu işlemci i7 6700k uyumsuz diyor indirebilir miyim gene de ama uyumsuz diyor nasıl olacak?
  8. L

Oyunu mesela 30gb fakat oyunu indirirken gerekenden fazla boyut kullanıyor!?

oyunun saf boyutu 30gb indirme bitiyor 50gb yer gitmiş oluyor depolamadan fakat yeniden başlatıyorum oyunun boyutu kadar kullanmış 20 gb gitmiş oluyor başka dosyalar inmesi o yeri kalıcı hale getirmez mi bu kayboluyor
  9. L

Oyunu mesela 30gb fakat oyunu indirirken gerekenden fazla boyut kullanıyor!?

Oyunu indiriyorum oyun mesela 30gb fakat bu oyun indirirken bitti indirme 30gb yerine 50gb yer kullanmış pc'ye restart atınca o 20gb yer gidiyor gereken kadar dolu gözüküyor niye böyle bir şey oluyor?
  10. L

Öneri Hangi Monitörü Almalıyım?

şey diyeceğim ilk monitörde 165hz ve 0.5 tepkime süresi var nasıl buluyorsun?
  11. L

Öneri Hangi Monitörü Almalıyım?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-vg248qg-1ms-full-hd-165hz-g-sync-hdmi-dp-gaming-monitor.html https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-6-vg24vq-tuf-gaming-1ms-144hz-hdmi-dp-freesync-curved-gaming-monitor.html ikisi de uygun gibi hangisini almalıyım?
  12. L

Windows 11 Nasıl yükseltilir? Yükseltilmeli mi?

Windows 11 sitesindeki uyumluluk testi indirme yeri gitmiş çok yakında diyor. Sadece bende değildir umarım. Nasıl indirebilirim yükseltebilirim yükseltmeli miyim? 1625427704 Bunu diyor
  13. L

Windows 11 desteklenen işlemciler?!

Tamamdır 1625427381 doğrudur
  14. L

Sürekli c diskinde onarım yapıyor bilgisayarı açmada !!!

ssd de windows saten onda diyor ssd sorun var diyor
  15. L

Sürekli c diskinde onarım yapıyor bilgisayarı açmada !!!

format atmasam olmuyor mu?
Top Bottom