Lenovocu isimli üyenin son içerikleri

1. L

i5 5200U HD Graphics 5500 laptop Valorant kaldırır mı?

işlemcin çok düşük olmaz
  2. L

Düşük sistemler için Windows 11 mi daha iyidir Windows 10 mu ?

w10 ama ikimizdede aynı laptop var lenovo v33015ıkb type81ax değilmi bende radeon ekran kartı yok uhd graphics var işlemcimiz aynı kesinlikle w11 geçme bilgisayar mahfoluyor.denendi
  3. L

Yardım İNTEL UHD GRAPHİCS VALORANT DÜŞÜK FPS RORUNU

beyler işlemcim orta segment intel i5 8250U ekran kartı dahili intel uhd graphics 620 harivi yok valorant işlemci oyunu diye biliyorum neden böyle vram artırma denedim vram arttı ama gene 720p low da 100 fps alıyorum düşük bence 150-200 gibi olması için ne yapabilirim.
  4. L

Amd mi intel mi r5 5600 almayı düşünüyorum

eğer fps oyunu oynayacaksan amd r5 5600
  5. L

Şehir Belirtilmemiş LAPTOPA M.2 NVME GİRİŞİNDE EGPU TAKMA APARATI ZARARINA SATILIKTIR HİÇ KULLANILMAMIŞTIR.#EGPU

Arkadaşlar zararına 1500 TL'ye hiç kullanılmadı satıyorum pcle 3.0 pcle 4.0 uyumludur x4 ve üzeri sürümlerde çalışır x4 ün altındaki pcle girişinde çalışmaz.Laptopunuzun modelini yazıp bakabilirim..
  6. L

Yardım NVME PCle 3.0 2x slotunu 4x yapma

NVME PCle 3.0 2x slotunu 4x yapmak istiyorum egpu bağlayacaktım aldığım egpu aparatı 4x laptopda 2x dönüştürücü gibi bir şey ile bunu yapabilirmiyim?
  7. L

NVME PCle 3.0 2x slotunu 4x yapma

ben genede çalıştırmak istiyorum nasıl dönüştürebilirim.
  8. L

NVME PCle 3.0 2x slotunu 4x yapma

NVME PCle 3.0 2x slotunu 4x yapma gibi bir şey oluyormu?egpu almıştım aparat 4x destekliyormuş benim laptop 2x ne yapmalıyım?
  9. L

Bu nvme m.2 ssd girişimidir?

yok zaten egpu aparatı alcaktım tam olut-yor
  10. L

Bu nvme m.2 ssd girişimidir?

Laptopum 2017 yılında bi tık eski nvme m.2 ssd girişi varmı diye içini açtım internetten baktımm ama 2017 yılında olduğu içinsize danışmak istedim bu nvme m.2 ssd girişim,dir?
  11. L

Laptopa Harici Ekran Kartı Takma

naısl gelmez?
  12. L

Yardım Laptopa Harici Ekran Kartı Bağlamak

olmaz büyük ihtimal laptopun nvme m.2 ssd girişi destekliyordur https://tr.aliexpress.com/i/1005004370112307.html bu aparattan alabilirsibn ama destekliyormu diye satıcıya sor
  13. L

ARKADAŞLAR:Çok iyi bi gelişme kaydettim bu konuyu araştırdım çok iyi bir haberle sizinleyim THUNDERBOLT GİRİŞİ OLMADAN TAKILABİLİYOR evet yanlış duymadınız bunun 2 durumu var 1-]wifi karttan eğer wifi kartınız tek vidalı ise bunu yapamazsınız 2-] NVME M.2 ssd girişiniz varsa bunu yaparsınız...
  14. L

çok saolun çok saolun yarın bakıcam
Top Bottom