Lethe74 isimli üyenin son içerikleri

1. L

İtopya açılmıyor lütfen yardım edin

Arkadaşın söylemek istediği farklı olabilir, yaşı küçük olabilir. Belki almak istediği şey yarım kalmış olabilir. Buraya sert bir şekilde yazmaya gerek var mı? Gergin cevaplara gerek yok bence hocam.
  2. L

6750XT Sistem için monitör tavsiyesi - Bütçe max 3k

Sağolun hocam, Samsungda herhangi bir sorun yaşadınız mı? Ölü piksel ghosting vs?
  3. L

6750XT Sistem için monitör tavsiyesi - Bütçe max 3k

Arkadaşlar merhaba. Yeğenim için 6650XT sistem topladım. Fakat bütçesi monitöre şimdilik yetmiyor. Çocuk daha 13 14 yaşlarında ama uzun bir süre ailesinin başını ağrıtsın istemiyorum. Aile bütçesi de 3k dan fazlasını artık izin vermiyor. Bi iki sene sonra kaliteli oyunlar oynamaya başlar...
  4. L

🔥İndirim Gigabyte M32Q-EK 31.5" Qhd IPS 7.999tl

Bu aralar fazla şanslıyım garip bi şekilde daha yeni 3070ti pc topladım ve 2k monitör indirimi bekliyordum. Gerçekten bi loto falan oynayayım
  5. L

Xiaomi Note 10 Pro vs Poco x5 5G acil

az önce note 11 pro plus aldım. bence kişinin beklentisi çok önemli. f/p bakımından tüm telefonların avantajı dezavantajı var fiyatta ona göre artıyor. Birde indirim var son 6 ayın en ucuz fiyatı şuan trendyolda. Bir bak istersen...
  6. L

Çözüldü✓ 6000TL Kasa Dizme Tavsiyesi

2. elden çok güzel bir sistem dizebilirsin parçaları ayrı ayrı alarak hocam. ikinci el piyasasını araştır derim. sıfır alırsan bu fiyata 2 3 yıl sonra parçaların yetersiz gelebilir çoğu oyuna
  7. L

2k IPS 1ms gtg 144hz veya Üzeri Monitör Tavsiyesi almak istiyorum. Bütçe 7k-8k

Hocam çok sağolun galiba bunu alacağım aldıktan sonra burada eğer monitörde bi sorun yaşarsam güncelleme yaparım alacak arkadaşlar için. Tekrar teşekkürler.
  8. L

Hocam çok teşekkür ediyorum. Kullanıyor musunuz bu monitörü acaba? Sizce fiyat performans konusunda nasıldır. İlerde problem oluşturabilecek yanları var mıdır? 1677950490 Evet bende onu düşünmüştüm. 1ms mprt olması ve bazı yorumlarda ışık sızması olduğunu okumamla vazgeçmiştim. Sizde öyle bir...
  9. L

Kendi aradıklarımda Asus'un 27 inç IPS 1ms mprt monitörünü buldum fakat ışık sızması olduğunu yazmışlar o sebeple o monitörden vazgeçmiştim. Daha çok gtg 1ms bulabilsem bi kez alıp birdaha uzun yıllar uğraşmamak istiyorum. Bütçe artabilir ama monitörler konusunda bir kıtlık var gibi. Gerçekten...
  10. Açılmamış Kutuda IPhone 11 PRO - TR Cihazı

Açılmamış Kutuda IPhone 11 PRO - TR Cihazı

Şirket hediyesi olarak geldi. Ürün Türkiye Cihazı ve açılmamış kutuda sıfır üründür. Garantisi başlamamış piyasada olmayan Iphone 11 Pro'dur. Pazarlık payı var fakat fiyatı ezmeyecek şekilde olabilir.
Top Bottom