Liberosis isimli üyenin son içerikleri

1. L

Laptop sürekli drop oyunlar ve masaüstü

Ama nihai performansı pcyi aldığımdan beri kullanıyorum hiç böyle bir sorun olmamıştı 3 haftadır böyle bir problem yaşıyorum
  2. L

Evet BIOS güncellemeden önce de vardı Win10 Kullanıyorum, Nihai performansta kullanıyorum
  3. L

512gb olanı kullanmıyorum
  4. L

SSD de nasıl bir problem olabilir ve bunu nasıl anlarım test falan uygulayabilir miyim 1703008758 BIOSum güncel herhangi bir parça yükseltmesi de yapmadım
  5. L

Selam arakdaşlar MSİ Katana GF76 laptop kullanıyorum RTX3070/ Intel I7 11800H var ama oyunlarda olsun masaüstünde gezinirken olsun durduk yere böyle saniyelik drop yiyorum valoda fpsim 250-300den birden 200e düşüyor last of us da 50den 30 lara Bioshock da 700-800den 300 e falan düşüyor saniyelik...
  6. L

Laptop sıcaklığım fazla mı

Şu an sadece görünen uygulamalar açık değerler böyle ben de ve servise götürsem yurtdışından geldiği için bir problem çıkar mı
  7. L

Laptop sıcaklığım fazla mı

Msi Katana gf76 11ug 3070 kullanıyorum ve şu an sadece opera ve discord açıkken GPU sıcaklığım 60 dereceye sabit CPU sıcaklığımda 67-70 derece de bir kaç arkadaşım çok fazla laptop iyi yaşıyor falan dedi buraya da sormak istedim eğer bir sorun varsa teknik servise göndereceğim fakat yurtdışından...
  8. L

Yardım Bluetooth kulaklık takılıyken Discord'dan bir arama yapınca

Öncelikle Ben de aynı sorunu yaşıyordum bu şekilde kullanmaya başladım ama mikrofonu bilgisayarın mikrofonunu kullanmaya başlıyor kulaklığın mikrofonu devre dışı kalıyor haberin olsun ona göre bu ayarı uygula Ayarlardan cihazlar ve yazıcılara gel ordan kulaklığını bul çift tıkla hizmetlere gel...
  9. L

Driver güncelleme ve güncelliğini kontrol etme

Bu komutu kullanamıyorum hata veriyor
  10. L

Driver güncelleme ve güncelliğini kontrol etme

Selam arkadaşlar laptoba yeni format attım ve bir sürü güncelleme yaptım driverlerın güncel olup olmadığını nasıl anlarım ya da tüm gerekli driverleri nasıl yüklerim driver yükleme uygulamaları kullanmak istemiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim Laptop markam : MSİ Katana GF76 11UG Windows 10
  11. L

Kablosuz mekanik oyuncu klavye öneri

Selam arkadaşlar ben Razer Deathadder V3 pro maouseyi almayı düşünüyorum bu mouse yanına hangi klavyeyi alsam karar veremedim klavyeyi de kablosuz istiyorum V3 pro kalitesinde ve performansında önerebileceğiniz klavyeler var mıdır acaba bütçem mouse ile aynı sayılır 1 -2 tık daha yükseğe de...
  12. L

Discord sesli girince diğer uygulamalardan ses gelmiyor

Discord sesliye girince bilgisayarın tüm sesi gidiyor ne youtubedan ne kendi masaüstü sesleri ne de oyun sesleri geliyor sadece sesli sohbettekilerin sesi geliyor problem hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim bluetooth kulaklık kullanıyorum laptop da msi katana gf76
  13. L

MSİ Katana GF76 11UG cpu ekran kartı sorunu

Selam arkadaşlar başlıkta bahsettiğim pcyi kullanıyorum içerisinde 3070 ve intel grafik kartı var ama ben 3070 ekran kartını kullanamıyorum yardımcı olabilir misiniz
  14. L

Kablosuz oyuncu mouse öneri

Bütçe yok fiyat aşırı fazla uçmadığı sürece kaliteli ve performanslı olması yeterli 1683725614 Öneriler için teşekkür ederim herkese
Top Bottom