Liesei isimli üyenin son içerikleri

1. L

Gfn indirim kodu varmı

Gfn almak istiyorum ama 244 lira çok fazla geldi gözüme indirim kodu olan varmı?
  2. L

Elektronik sigara vozol

Bende yaptırmak istiyorum ne dedin telefoncuya
  3. L

kargom başkasına teslim edilmiş

yarın zaten kargocu arkadaş eve gelip kime verdiğini tespit edecek ama bulunamazsa napabilirim
  4. L

kargom başkasına teslim edilmiş

Bugün evime kargo gelecekti sabah saatlerinde baktığımda kargo teslim edilmiş ama ben almadım aradığımda ise aşşağıda komşuma bıraktıklarını söylediler ama sordum kimse almamış kargomu alan kişinin ismini bile almamışlar komşuya verildi yazmışlar ne olacak bu işin sonu? ve yarın ben bidaha...
  5. L

Elektronik sigara vozol

dragon fruit banana cherry idi çok guzeldı ben begenmistim 1680716862 neyi aldınız tam olarak telefoncudan,
  6. L

Elektronik sigara vozol

Bende 10000 lik vozol var ben bunun içini açtım içindeki süngeri çıkardım ama sonra sünger kayboldu bu süngeri biryerden alabilir miyim ya da onun işini yapabilecek başka malzeme varmı
  7. L

Elektronik sigara önerisi

Teşekkür ederim bakıcam
  8. L

Nereden aldınız acaba?
  9. L

likiti tekrar doldurulabilen bir sigara almak istiyorum ne almalıyım ve nereden almalıyım. Doğubankta ucuz olur diyenler var bilgilendirirseniz sevinirim bütçe 500 600
  10. L

Bu ramler kaç para eder?

Satmak istiyorum ama kaça satmam gerek bilmiyorum yardımıc olursanız sevinirim.
  11. L

Bu ramde bir hata mı var?

Hyperx ve kingston varya
  12. L

Bu ramde bir hata mı var?

Ramin önünde başka marka arkasında başka marka yazıyor normal mi? Bide satmak istesem ne kadar eder?
  13. L

Bannerlord Yakın Zamanda İndirime Girermi?

Bu hafta içinde bidaha indirime girermi?
  14. L

Bu ram kaç gigabyte?

Teşekkür ederim 1657371847 Ne kadar eder peki satmak istesem?
  15. L

Bu ram kaç gigabyte?

Top Bottom