lieutenant isimli üyenin son içerikleri

1. L

Resolve Problemi ve Video Editör Önerisi

1080p 60fps uzun oyun videoları editliyorum. Önceden Movavi kullanıyordum ses ile ilgili sorunlar yaşıyordum ve Davinci Resolve'a geçtim. 1 saatlik video editlerken Resolve o kadar sorun çıkarttı ki anlatamam. İki defa editlerken kaydetmeden kapandı tüm emekler gitti. Bir defa daha sık sık...
  2. L

300₺'ye kadar klavye önerisi

Merhabalar. Lenovo Legion Y520 laptop kullanıyorum. Çok güzel bir mekanik klavyesi var ama kronik sorunlu olduğunu öğrendim ve hissetmeye başladım tuşlar yavaş yavaş bozuluyor. Ben de bu yüzden bir klavye almak istiyorum. Mümkünse çok sessiz ve ışıksız olsun. Mekanik şart değil. Zarif bir yazma...
  3. L

Everest Everpad DC-1032 custom rom nasıl kurulur?

Herkese selamlar. Elimde Everest Everpad DC-1032 tablet var. Android 10 kurulu ve arayüzde bile kasmalar oluyor. En azından kardeşimin basit oyunlar oynayabileceği bir cihaza çevirmek istiyorum. Android 4 gibi bir yazılımı kurabilme şansım var mıdır?
  4. L

Asus Prime H310M-K R2.0 Intel İndirimli Fiyat

Dostum alınıp alınmamasıyla ilgili değil, diğerlerine göre ciddi bir indirim vardı paylaşmak istedim. Bütçesi düşük olan neden kullanmasın?
  5. L

Asus Prime H310M-K R2.0 Intel İndirimli Fiyat

https://www.incehesap.com/asus-prime-h310m-k-r2-0-matx-gamingoyuncu-anakart-fiyati-40482/ Eğer ihtiyacı olan varsa şuanda 450₺. Sanırım sadece bu geceye özel indirim bilginiz olsun.
  6. L

İncelememi İstediğiniz Ürünler Neler?

Xbox Series S
  7. L

Xbox Series S vs Ryzen 3 3100 PC

Evet ama benim için sorun değil Resident Evil gibi oyunlar olduğu sürece benim için problem yok :)
  8. L

Xbox Series S için uygun fiyatlı monitör

İkisi de çok iyi duruyor. Hangisi daha iyi peki?
  9. L

2k için ne kadar arttırmam gerekir?
  10. L

Hocam bu fazla ya. Bütçem yetmez buna. Depolamam yetmezse ssd için de paraya ihtiyacım olacak.
  11. L

Bu cihaz için pişman etmeyecek bir monitör önerebilir misiniz? Mümkünse 1500₺yi geçmeyelim. Ve bu konuları pek bilmediğimden neye göre önerdiyseniz açıklayıcı yazarsanız sevinirim, ben de öğreneyim bir şeyler :)
  12. L

Tam tersine hikaye tabanlı oyunlardan çok hoşlanırım.
  13. L

Legion y520 laptop var ama ısınma sorunundan dolayı ve donanımı eskidiği için günümüz oyunlarını açamıyorum. Peki Xbox ile alakalı başka bir soru daha soracağım yeni konu açmam gerekir mi buradan mı sorayım?
  14. L

Arkadaşlar selamlar. Hayatımda daha önce hiç konsol kullanmadım o yüzden size sormak istiyorum. Oyun oynamak için bir cihaz istiyorum. Aşağıda verdiğim özelliklerde bir PC mi daha iyidir, yoksa Xbox Series S oyun konsolu mu? Açıklayarak söylerseniz sevinirim sebeplerini de öğrenmek istiyorum...
  15. L

Zaman geçirilecek mobil oyun önerisi?

Archero ama bağımlılık yapar.
Top Bottom