LocutuS isimli üyenin son içerikleri

1. LocutuS

🔥İndirim YURTDIŞINDAN DÜŞÜK VERGİLİ-UYGUN CUSTOM KLAVYE ALMAK

Vergi meselesi @freygasm hocamın anlattığı gibi söylendi bana da. Hatta bu üründen 2-3 tane alıp da vergi ödemeyen bile var dediler. Tabi en doğrusu kendi tecrübelerimiz olacaktır. Firmanın aliexpress'te de mağazası var ama ürün daha pahalıya geliyor.
  2. LocutuS

🔥İndirim YURTDIŞINDAN DÜŞÜK VERGİLİ-UYGUN CUSTOM KLAVYE ALMAK

Monsgeek m1w modeli ben birkaç gün önce kargo dahil 140 dolara aldım. Yanında Artisan'ın 4 tane de hediye keycapsini gönderecekler. Yalnız benim aldığım zamanda 20 dolar indirim ve artisan keycaps kampanyası vardı ve bu kampanya bildiğim kadarıyla bitti. Şu an m1w modeli kargo dahil 160 dolar...
  3. LocutuS

❌İndirim Bitti! Connectgame Yılbaşı İndirimleri

Sıkıntı kalmadığına sevindim. Güzel günlerde kullanın.
  4. LocutuS

Kısa süre önce ikinci el bir xm2we aldım. Pişman mıyım? Kesinlikle hayır. Malzeme kalitesi, batarya süresi, tepkime hızı… bu fiyata bulunmaz nimet.
  5. LocutuS

Reddit te bu konuyla ilgili başlıklar vardı. Bi araştırın bulamazsanız tekrar bakarım.
  6. Evga Z20 Amazon Garantili

Evga Z20 Amazon Garantili

Merhaba, ürünü Mayıs 2023’te Amazon’dan aldım. Kutusu, faturası ve garantisi mevcuttur. Sıfır ayarındadır. Tepkime süresi ve ürün kalitesi çok başarılıdır. Tam boyut klavye isteyenlere fırsat üründür.
  7. LocutuS

Razer Barracuda X 2022 Beyaz 3034 TL

Farklı uygulamalar olabilir tabi. Faturanın garanti belgesi yerine geçmediği bilgisini vermemdeki sebep; bu konunun ülkemizde yanlış bilinmesi. Fatura sizin için önemli bir belge ancak faturanın garanti belgesi yerine geçtiğini iddia ederek garanti belgesi vermekten kaçınan yerlerden alış veriş...
  8. LocutuS

Buyrun; https://tuketici.ticaret.gov.tr/yayinlar/tuketici-bilgi-rehberi/garanti-belgeleri-hakkinda-bilgilendirme#:~:text=Mala%20ilişkin%20düzenlenen%20faturalar%20garanti,belgeler%20garanti%20belgesi%20yerine%20geçmez.
  9. LocutuS

Amazon'un vereceği desteğin dışında konuşmada geçen yanlış bir bilgiyi düzeltmek isterim. Fatura, garanti belgesi yerine geçmez. Mevzuatta bu durum açıkça yazıyor.
  10. LocutuS

❌İndirim Bitti! EPOMAKER TH80X / TH80PRO / AULA75 İNDİRİMLERİ (TEKRAR İNDİRİMDE)

Bu arada TH80X'in linki bozuk sanırım.
  11. LocutuS

❌İndirim Bitti! EPOMAKER TH80X / TH80PRO / AULA75 İNDİRİMLERİ (TEKRAR İNDİRİMDE)

LEOBOG Reaper Switch olarak aratabilirsiniz. Yine çıkmazsa aula f75 klavyenin incelemeleri mevcut oradan görebilirsiniz.
  12. LocutuS

Ooo benimkiler gelmiş 😀Reaper switch sesi bana çok güzel geldi. O nedenle aula f75 I alacağım sanırım
  13. LocutuS

🔥İndirim EPOMAKER SKYLOONG GK75 | Gateron Optical Switch | Knob | 2890 TL

Kablosuz olsa siparişi vermiştik.
Top Bottom