• Lolita
      Lolita, Teknik Sorunlar kategorisinde Bina internet kutusu ne zaman takarlar? başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, binaya turuncu fiber kablolar çekilmiş durumda ancak binaya internet kutusu takılması gerekiyor. Geçen günlerde keşif ekibi gelip sinyal var diyip...
    • Lolita
      Lolita, Sistemimi Komple Satıyorum! başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Piyasa çok karışık ve ilginç, 20 25 arasına 4060 ddr5 sistem alanlar olabilir bu durum belki daha az ilgi görmesine sebep olabilir umarım en yakın zamanda...
    • Lolita
      Lolita, PC Teknik Sorunlar kategorisinde SSD saçma bir yer sorunu başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar, bilgisayarımı açtığım sırada genelde 20 GB gibi bir boş alanım oluyor. Ancak bazen açtığımda 6 GB, 8 GB gibi bir anda kendi kendine azalmalar...
    • Lolita
      Lolita, 35 40 bin arası sistem. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      2 veya 3 yıl kullanınca milattan kalma olacak.
    • Lolita
      Marka takıntım var olmaz, ayrıca Intel 12. nesil çok eski milattan kalma.
    • Lolita
      Anladım, teşekkür ederim. Bakacağım duruma göre.
    • Lolita
      Haklısınız bulmaya çalışacağım, birde bu tarz yerlerden aldığım da kargo istemiyorum İstanbula kadar kendim gidip teslim alabilir miyim?
    • Lolita
      Marka fanboyu olduğum için MSI ve Asus dışında alamam maalesef, ram ve ssd pek önemli değil crucial almayı düşünüyorum ssd olarak.
    • Lolita
      Asla olmaz üzgünüm.
    • Lolita
      Lolita, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde 35 40 bin arası sistem. başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, 35 40 bin arasına Ağustos ayında bir sistem toplayacağım ama çoğu yerde 4070 iki fanlı versiyonu görüyorum. 4060TI 16 gb üç fanlı versiyonunu...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,459
Üyeler
156,333
Son üye