longshadow isimli üyenin son içerikleri

1. L

assetto corsa trafik modlu sunucu açma

trafik modlu sunucularda fps çok düştüğünden arkadaşlarla kendi aramızda oynamak için bir sunucu kuralım dedik 2 gündür kuramıyoruz birkaç videoda vds ile kurulum vardı fakat vds ile uğraşmadan bir kurulum yöntemi var mı merak ediyorum yardımcı olursanız seviniriz
  2. L

steelseries kulaklık kablosu koptu

steelseries arctis prime kulaklığını kullanıyordum fakat yakın bir zamanda kulaklığın ses ayırıcı kablosu koptu ama sadece mikrofonu kullanamıyorum ses falan geliyor...
  3. L

sekiro açılmıyor (siyah ekran)

beyler sağolun kimse yardımcı olamadığından oyunu iade ediyorum :)
  4. L

ben Türkçe yamada kurmadım knk indirdiğim gün girmeye çalıştım da hep bu sorun oldu silip indirdim
  5. L

bende aynısı kral nasıl düzeltecez acaba
  6. L

doğruladım ztn eksik dosya falan yok
  7. L

işlemcim ryzen 5 3600 ekran kartım da rx 6400 16 gb ram var windows 10 kullanıyorum birde
  8. L

sekiro almışdım bu gün gireyim dedim oyuna girince de beyaz ekrandan sonra siyah ekran geliyor sonrada siyah ekranda takılı kalıyor oyun dosyalarının bütünlüğünü falan doğruladım yine aynı sorun devam ediyor yardım ederseniz sevinirim
  9. L

steam yükleme gözükmüyor

orada hiçbirşey gözükmüyor ama oyun indiriliyor şu anda 1682880379 odan değil de kaç saattir beklliyorum hala aynı ama oyunların indirmesi devam ediyor
  10. L

steam yükleme gözükmüyor

oyunun n kadar yüklendiği ve snyde kaç kb/mb yüklendiğini göremiyorum hepsinde aynı böyle oldu indirme sırasında hiçbirşey gözükmüyor fakat duraklatınca normal gözüküyor sebebini bilmiyorum oyunun yaklaşık %30 kadarını yükledikten sonra böyle oldu daha sonra internetten bakıp yükleme verisi...
  11. L

1200 TL klavye önerisi

knk valorant oynuyorduk arkadaşlar el başı hızlı yazarken olmuş 😂
  12. L

1200 TL klavye önerisi

eyw knk
  13. L

1200 TL klavye önerisi

knk blutut bu yaqw kablolu yo0kmu
  14. L

1200 TL klavye önerisi

güzel bi klavye biliyomusunuz arkadaşlar rengi beyaz mor mavi fln olsa biğde mekanik olursa çok iyi olur
  15. L

Çözüldü✓ 144Hz monitor 60HZ kullanabiliyorum

arkadaşlar benim mallığım pardon ztn bilgisayar kullanmayı bilmiyotum fazla tuşa basmamışım zamanınızı aldığım için özür dilerim
Top Bottom