lonoc11332 isimli üyenin son içerikleri

1. lonoc11332

Nvidia Denetim Masası Ekran Bölümü Bulunmuyor

Nvidia GeForce RTX 3050 Ti 516.94 Game Ready Driver kurulu ancak ekran bölümü ve diğer seçenekler yok. Intel grafik panelinde ise harici ekran özelleştirilemez diyor. Özel çözünürlük ekleme çalışıyorum 1920x720 olarak, herhangi bir çözümü olan varmı sürümle alakalı? i5-12500h nvidia geforce rtx...
  2. lonoc11332

Modern Warfare 2 Sistem gereksinimleri açıklandı

Bencede yanlış yazmışlar onu doğrusu ise: Son model 4000.nesil amd işlemci, 128gb ekran kartı, 4tb ram ve 24tb boş alan olcaktı o düzeltmiş olayım :kekw:
  3. lonoc11332

Logitech G300S nasıldır?

Onu yaşamadım da makroyu çalıştırırken özgür hareket etme sorunu var silah sekerken müdale edemiyorum. Sanırsam viper miniyi indirim kuponuyla felan bir şekilde 300 liraya alabilirim sanırım.
  4. lonoc11332

Logitech G300S nasıldır?

Akakçeden bakınca fiyatları çok tuzlu geliyor daha da ucuzunu buldumda güvenemedim ona şahsen, makronun tuşlarını üstte olmasını tercih ederim gamepower ile idare ettim neyse de COD Warzone, DBD, BTD6, KF2, 7DTD, B4B, Borderlands 3 gibi oyunlar oynamaktayım. Makrolar benim için önemli bir unsur.
  5. lonoc11332

Logitech G300S nasıldır?

Makrosu olsun mesala bir silahın üçer ve tek atış yapabilen modu var tekli atışta taramalı tüfeğe dönüşterülebiliyorum ancak makrosunu çalıştırdığım zaman sol sağ aşağı yukarı yapamıyorum silahı aşağa doğru çekemiyorum. DPI detaylı değil 250 500 750 diye gidiyor. Aşınma sorunu evet siyah...
  6. lonoc11332

Logitech G300S nasıldır?

Gamepower Bane Kablolu Optik Oyuncu Mouse Gamepower Bane Kablolu Optik Oyuncu Mouse kullanmaktayım gecikmelerden dolayı ve kısıtlı ayarlardan dolayı yeni bir mouse alıcam. Logitech G300S mouse benzer boyutunda mouse kullanmışlığım oldu yeni aldığım Abra A7 v14.2 için bakıyorum. Buna benzer...
  7. lonoc11332

Satılık Steam Hesabı

Spoiler bölümüne ekledim moderatörler ilgili işlemleri yapacaklarına eminim.
  8. lonoc11332

Satılık Steam Hesabı

Kendisi zamanında büyük bir emeği olan ancak bazı şartlar doğrultusunda yeni bir beyaz sayfa açmaya karar vermiştim. Fazlalık hesap sevmediğimden dolayı ve hayallerim için paraya ihtiyacım olduğundan dolayı satıyorum. Detayları vermek gerekirse kendisi 2017 tarihinde açılmış ve kaliteli...
  9. lonoc11332

AMD Ryzen 7 5800H Ram Takviyesi

Kimsenin herhangi bir fikri ya da bunun gibi sahip olan bir sistemi olan yok mu? 1.Slot 16GB Ram 2.Slot 8GB Ram olan bir sistem grafik işlemciye bir ani donma, kasma ya da zararı olur mu soru bu kısacası.
  10. lonoc11332

Technopat konu açamıyorum

Benim fikrimi soracak olursan forum işlerini yıllar önce bıraktım ve özellikle bu IQ seviyesi yüksek olan kuş beyinliler yüzünden o zamanlar çok kötü bir soğuma gelmişti içimden en iyisi uzak durmak bana göre ;D Yine de söylemem gerekirse o foruma üye olmuştum ve ufak bir konuda yardım...
  11. lonoc11332

steam hesabım kaç TL eder ?

Envanteri görünmüyor ancak 500 lirayı bırak 400 liraya bile zor. Piyasa aşırı derecede ölü kaynıyor o konuda.
  12. lonoc11332

Yardım 5299₺ Ye Akıllı Saat alınır mı? Titanyum

5299 liralık saat 10 liralık saat aynı zamanı gösterdiği için, hayır.
  13. lonoc11332

AMD Ryzen 7 5800H Ram Takviyesi

İlerki zamanlarda kendime bir leptop alacağım ancak bütçe kısıtlamasından bir yana olumsuz yönde etki eder mi? bundan emin değilim. Sistemde 16GB ram bulunuyor ve üstüne bütçemi kısıp bir 16 daha takmak yerine 8 takmayı düşünüyorum. Asıl soru şu ki: Bu grafik işlemciyi rahatlatmasına yeter mi...
Top Bottom