LORDATREUS isimli üyenin son içerikleri

1. L

Merhaba Ben LORD PC (lordatreus

uslubumuzu düzeltiriz önemli değil kusura bakmayın :) 1631621677 ss ektedir. :)
  2. L

hayır sorun metinde değil. okumanızda bir sorun var sanırım. bakın metinde yazılan olaylar giriş gelişme sonuç şeklinde ilerliyor. siz bir olay anlattıgınızda gelişme kısmını anlatmadan mı direk sonuca varıyorsunuz? tamamen nazik ve uysal yazılmıs bir olay. metni çolk bariz ön yargılı...
  3. L

umarım bunu bilinçli yazmamıssınızdır. insanin en sevdiği işinden olması çok can yakan bir durumdur. en sevdiğiniz işi başka insanlar yüzünden kaybetttiğinizi düşünür müsünüz :) 1631619765 tazminat ailelere geri verilecek. siz komple ön yargılı davranmasanız artık. üstte uysal bir mesaj...
  4. L

sizden tek ricam asıl konutya odaklanmanızdır. 5 kişinin ekmek yediği onlarca kişiye yardım edildiği bir kanalın 4 tane küçük kardeşimiz yüzünden forumda negatif aksi pr çalışması sorunu mental olarak bizi etkiledi. olay bu teşekkürler :) 1631619570 yönetime mail atıldı zaten
  5. L

1631619328 kaynak gönderildi mail aracılığı ile. sizde anlamıyorsunuz sanırım. kaynak 3. kişiler tarafından yasal olarak gösterilememekte :)
  6. L

zaten bir kaynak gönderildi. sabah açılan konuyu kitliyorsunuz mecburen tekrar konu açmak zorunda kaldır kiliti kaldırırsanız bu konu silinirse tarafımızca mutlu oluruz teşekkürler :)
  7. L

ne için efendim ? 1631618661 yanlış oldu ya ben moderatörüyüm doğan abi de açmış farketmedim 1631618701 atılan maili 3. kişi görmüyor ama siz görebilirsiniz lütfen attıgınız maile tekrar bakın. [email protected] ajans firma size ek gönderdi zaten 1631618878 ben moderatörüyüm. kendisi sabah...
  8. L

kuralları pek bilmiyorum ama burda ki o 4 arkadaşın başlatmış oldugu negatif pr çalışması bizim hayatımızı etkiliyor bir şekilde bunlardan bahsetmemiz gerekiyor. forum yetkilisine bir mail atmıstım bunu öneren kendisi zaten :)
  9. L

bu çok önemli bir konu. bu kanal sayesinde 5 arkadaş ekmek yiyor. editör moderatör tasarımcı ben ve website editörü. insanları bilip bilmeden karalamak çok günah ve doğru değil. forum ile mail yoluyla görüşüldü bildirmek için bu metni yazdık :) 1631617480 konu mahkemesel yollarla silindi :)...
  10. L

hayır güzel kardeşim ne alakası var :) sadece çekilişi kazanamayan 4 tane kücük kardeşimiz hakkımda kötü söylentiler çıkardı beni tanımayanlarda hep hakkımda kötü konustu. bu durumu çözmek için yazdık :) 1631617354 :)
  11. L

-Merhaba dostlar ben lord pc kanalında içerik üreticisiyim az çok iyi kötü tanıyorsunuz beni. donanım arşivi forumda 4 arkadaş bizim negatif pr çalışmamızı başlatmış zamanında ve malesef bunu biz yeni farkediyoruz. o 4 arkadaş ile mahmeke sonuçlandı. iş ahlakı ve düzen bozmaktan yaşları 18'den...
  12. L

Merhaba Ben Lord ATREUS (lord pc) önemli açıklama

terimleri pek bilmiyorum öğreniriz de zaten konumuzda bu değil kral :)
  13. L

oku ama bence güzel şeyler söyledim :) 1631614855 aşsljdaisşljdişasd :D öyle bir şey yok kankam :D akşam 21:30 da yayın var ama gel senin için inceleme yapacağım bulacağım
  14. L

olur hocam çıkartalım ss alayım bu sefer senin için bir sistem bakalım :) videosu cuma gelir :) 1631613908 +1 1631614329 +1 +1 1631614345 +1
  15. L

lkahdlakshdashdashda :D
Top Bottom