LordCh4os isimli üyenin son içerikleri

1. LordCh4os

Driver güncelleştirme hatası

Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak, + S tuşlarına aynı anda basın, CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile açınız. Açılan pencereye SFC/SCANNOW yazıp ENTER tuşuna basınız. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden...
  2. LordCh4os

Driver güncelleştirme hatası

Merhabalar. Ekran kartımın driver güncelleştirmesi yaparken böyle bir sorun çıktı ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? (amd software programından yapıyorum)
  3. LordCh4os

Yardım Oyun oynarken klavye takılıyor

Uzun zamandır yaşadığım bir sorun. Pc ye yük binince ya da oyun oynarken klavye tuşları takılı kalıyor, çalışmıyor. Oyundan çıktığımda hiçbir sorun yaşamıyorum. Klavyeden olduğunu sanmıyorum. Pc yi zorlayan oyunlarda genellikle oluyor. Çok kanser bir durum yardım edebilir misiniz ?
  4. LordCh4os

Masaüstü Sistemim Ne Kadar Eder?

20-25k arası uygun olacaktır
  5. LordCh4os

şimdi ne yapmam gerekiyor

Ürün eline ulaştıktan sonra teslimatı onayla diyebilirsin. Siğarişi takip et kısmından ürünün nerde olduğuna bakabilirsin.
  6. LordCh4os

Laptop önerisi lazım bütçe 20k

Ben de Acer Nitro 5 AN515 düşünüyorum daha iyisi var mı acaba
  7. LordCh4os

Öneri Yazılım için f/p laptop önerisi max 16000k

ikinci el fiyatları sıfırlarınkinden çok da az olmuyor genel olarak garantili bir tane bulursam bu fiyata çok güzel olur ama bulabileceğimi sanmıyorum, black friday bekledim ama pek bi fark yok onlarda da
  8. LordCh4os

Öneri Yazılım için f/p laptop önerisi max 16000k

Merhaba arkadaşlar Yazılım Mühendisliği ögrencisiyim. Kodlama ve oyun geliştirmek istiyorum ama bir laptopa ihtiyacım var. Oyun geliştirme için bu bütçenin yeterli olmadığını biliyorum fakat en azından birkaç yıl için Unity 2D/3D orta düzey oyun geliştirilebilecek bir cihaz kafi olur. Olmasa...
  9. LordCh4os

NE KADAR FAZLA SU İÇMEK ZARARLI?

Bazı şeyleri çok araştırmaya gerek yoktur, susadığında su iç, acıktığında ye, uykun gelince uyu. Fazla düşünmek stres yapar.
  10. LordCh4os

Kayıt olmadan bilet aldım yardım 😂

Müşteri hizmetlerini arayıp sormayı deneyebilirsiniz.
  11. LordCh4os

IŞIK ÜNİVERSİTESİ NASIL BİR ÜNİVERSİTE?

Başka bir yerde şehir merkezine uzak diye okumuştum, yanlışım mı var acaba ?
  12. LordCh4os

1k'ya kadar MİKROFONU İYİ kulaklık önerisi

RTX 2060 > RTX 3060 diyen adam Rampage öneriyor :D
  13. LordCh4os

Arkadaşlar Hayalleriniz ne?

Silikon vadisinde yazılım mühendisi olarak çalışmak ve dünyada devrim yapacak yazılımları üretmek
  14. LordCh4os

Yardım Oyun oynarken anlık çökme donma

Arkadaşlar telefon samsung A31. Telefonda 4gb ram var. Düşük performans isteyen oyunları oynamaya çalıştığımda oyun anlık olarak donuyor. Ana tuşa bastığımda böyle bir sekme 2 saniye durup kendini siliyor. Oyuna girdiğimde düzeliyor. Yardımcı olur musunuz.
  15. LordCh4os

RX6600 undervoltage ve oc yapılırsa ne kadar mh'lık fark olur?

Konuda da belirttiğim gibi pc zaten gün boyunca kullanılıyor sadece değerlendirmek için kullanıyorum. Yani sırf mining için açık bırakmıyorum.
Top Bottom