LothbLoki isimli üyenin son içerikleri

1. LothbLoki

AM4'den AM5 Geçmek mantıklı mı ?

Hocam bende de 5600 ve 3060ti var sizce 5800x3d ye geçmek mantıklı mı? Anakartım asus b550m a/csm.
  2. LothbLoki

Hangi marka model klavye kullanıyorsunuz?

Steelseries Apex 9 TKL, askere gidip gelince %75 bir klavye toplamayı düşünüyorum.
  3. LothbLoki

En iyi kuba cg hangisi?

Bütçe varsa honda cg titanlara bak en azından japon motor bloğu var. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2004-model-honda-cg125-titan-es-50.400-km-1037098391/detay
  4. LothbLoki

Çözüldü✓ ryzen 5 5600 kötü bi fanla nekadar idare eder

Stok soğutucusu ile 7 ay kullandım, ufak bir uv ile oyunlarda 80 civarı gidiyordu. Arctic liquid freezer 240 aldım şuan max 56.
  5. LothbLoki

Stardew valley çeksem izlenir mi?

Bak şimdi olay oyunda bitiyor, gidip apex legends oynayıp shorts videoları paylaşsan daha çok izlenir. Stardew'in kitlesi o kadar büyük değil. Şöyle baktığın zaman Oyun Boğa dediğin kanalda çok izlenmiyor, çektiği ilk iki bölüm 400 üzerinde sonrası 50-100 civarında geziyor.
  6. LothbLoki

Stardew valley çeksem izlenir mi?

Yeni başlayanlara yönelik az bilinen özellikleri anlatan tarzda eğlenceli videolar denersen belki tutunabilirsin, direkt gameplay olursa sarmayabilir.
  7. LothbLoki

türkçe mmorpg oyun önerisi

Eğer bol zamanım var kendimi pc'ye hapsedebilirim diyorsan bdo oynayabilirsin.
  8. LothbLoki

🔥İndirim Microsoft Xbox Oyun Kolu 2.135₺🔥Yeşil❤️

Bu gamepad'i epeydir almayı düşünüyorum ama pc de wireless adaptörüm yok, öneriniz var mı?
  9. LothbLoki

Çözüldü✓ SIVI SOĞUTMA TERCİHİ 2. Sayfaya bakın

İnan hiçbir fikrim yok öğrenmenin tek yolu denemek olur. Kasanın ön tarafında üstte fan varsa onu çıkartırsan ve egzozu biraz aşağı indirirsen belki oturabilir ama emin değilim.
  10. LothbLoki

🔥İndirim Steelseries prime mini 1358tl !!!!

İyi oldu gamepad arıyordum teşekkürler.
  11. LothbLoki

Dostum fikir vererek seçeneklerini arttırıyorum, bu kadar düz bakmayın. Belki söylediğim kafasına yatacak ve onu aldığında daha memnun kalacak?
  12. LothbLoki

Şöyle ki bu soru da benim kafamı çok karıştırmıştı, şakasız en az 20 kez kasanın içini ölçmüşümdür sipariş etmek için. Kasanın içini ölçüp ürünün ölçüleriyle karşılaştırabilirsin. bu arada tavsiyem 280mm olan versiyonu, eğer kasanın içi yeterince büyükse onu bir düşün. 240 olan da çok iyi bu...
  13. LothbLoki

Ben kullanıyorum çok güzel, hatta bunların 3. nesli çıktı ve Türkiye'de satışları başladı, teknobiyotik gibi sayfalarda var bakabilirsin. 5600 işlemcim var eskiden 80 derecelere çıkıyordu arctic liquid freezer2 240 ile sessiz modda 55 derece üstüne geçmiyor.
  14. LothbLoki

Ne kadar çok seviyorsunuz gerginlik çıkartmayı, dostum ''bence'', tekrar belirtmek istedim. Umarım dikkatli okumayı bir gün öğrenirsiniz.
  15. LothbLoki

O fiyatlara SS Sensei Ten almak daha mantıklı bence. https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-steelseries-sensei-ten-ambidextrous-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,552693323.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwnv-vBhBdEiwABCYQA98nuARCD4ZGshLm-ugHrJB5qu752CQbVRRACDE8vM1J65PrSpHKKBoC9qAQAvD_BwE
Top Bottom