(っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎 isimli üyenin son içerikleri

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

rahatsız etmeyecek seviyede.
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

hocam açıkcası mazda tarafındayım ben. türkiye tarafında çok tercih edilmesede dünyanin en sorunsuz arabaları olarak geçiyor mazda. ayrıca sanayi tarafı ise sıkıntı çıkarsa bile maliyeti çok fazla olmaz.
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

orası öyle tabii ki fark olacak ancak mazdayada konforsuz dar bi araç denemez.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

bagaj boyutundan bahsediyorsanız evet mazdada çok büyük değil. ancak arka koltukda 3 tane koskoca adam yayıla yayıla gelmiştik biz. arka tarafta bi sıkıntı çekmezsiniz.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

katılmıyorum hocam :) hali hazırda kullanıyorum. arkadaş satmak için almadığını söylüyor. uzun yıllar kullanacaksa mazda en sıkıntısız araba serisi
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

mazdadaki özellikler 2-3milyon tllik arabadakilerle aynı hocam. test ettim gözlemledim sizin kararınız
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

mazdanında büyük şehirlerde parçası var hocam. ayrıca masrafıda az yakıtıda iyi. ancak ikiside yakın arabalar
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mazda 3 vs Ford Kuga

mazda 3 kullanıcısıyım. fiyat segmentine göre bir çok konuda daha önde olan bir araba, teknolojik anlamda tabi daha çok. ben mazda diyorum
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

400-450 bin lira arası araç önerisi

teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun hocam
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

bende mazda 3 2017 model var. yeni aldım bi soru işareti vardı ondan sordum :)
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

neden hocam? mereakımdan soruyorum
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sistemimde nasıl bir yükseltme yapabilirim ?

benim aklımda 4060 vardı ama yeterli mi bilemiyorum.
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

psu kasa ile beraberdi modelini bilmiyorum ama 600 watt
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sistem özelliklerim aşağıdaki gibi ekran kartı yükseltmeyi düşünüyorum ama işlemci ve psu bunun için yeterli mi bilmiyorum yardımcı olur musunuz ? İşlemci: i5 10400F Anakart: MSI B460M PRO Ramlar: Apacer Panther 8x2 3200mhz 16cl DDR4 Kasa Psu: Cooler Master MB311L SSD: Apacer AS2280P4 512GB...
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Öneri Mınecraft Türkiye server önerisi

Öyle bir sw yok diye biliyorum hocam genelde pvp skyblock kendin geliştiğin oyun tarzlarında swler var. Yıllarca craftrise oynadım üstüne tanımam :D
Top Bottom