Lunariell isimli üyenin son içerikleri

1. L

Ryzen 7 3700x ile 3070ti darboğaz yapar mı?

750watt psu bulunuyor şuan için 1080p monitörüm mevcut maalesef 2k ya erişmesi biraz zor şuan için
  2. L

Ryzen 7 3700x ile 3070ti darboğaz yapar mı?

Selamlar herkese, Elimdeki bilgisayarda 1660s bulunuyor Ryzen 7 3700x ile kullanıyorum fakat ekran kartını değiştirip 3070 3070ti veya 3080 yapmak istiyorum bunlarda darboğaz olasılığı nedir ne kadardır. İnternet üzerinden sitelerden baktım ama bizzat kullanan veya konuya hakim olan var ise...
  3. L

Death Note animesini önerir misiniz?

Çok güzel bir animedir tavsiye ederim
  4. Asus Rog Strix LC120 mm

Asus Rog Strix LC120 mm

5. L

Corsair Carbide SPEC-DELTA nasıl

Kardeşim her iki soruna da cevap vereyim hatta 3 soruna da cevap vereyim corsair spec delta çok büyük ve kaliteli bir sistem toplamayacaksan güzel bir kasa kendi başına hava sirkülasyonu çok iyi değil ben kasanın ön paneli söylediğin yerden yaptırdım(ben ucuza yaptırdım fiyatı 400küsur şuanda)...
  6. L

Corsair H100i Elite capellix fan cızırtı sesi

Herhangi bir sürtme yok
  7. L

Corsair H100i Elite capellix fan cızırtı sesi

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi h100i Elite Capellix aldım bağladım sorunsuz çalışıyor fakat fanlar 2000rpm geçtiği zaman cızırtı çıkarmaya başlıyor, fanlar üzerinde kauçuk bir tabaka olmadığından dolayı titreşim sesi yapıyor muhtemelen bunun için bir çözümü olan var mı acaba ?
  8. L

Beyler blue switch klavye önerisi olan varmı?

Bütçe nedir? Düşük bütçe arıyorsanız GTX Mocassin var bakabilirsiniz
  9. L

Çözüldü✓ ryzen 7 3800x Hangi soğutucu daha iyi olur

Normalde Corsair ICUE h100i pro xt alacaktım fakat ürünün yurtdışı olduğunu ve gümrük ile olası bir sorun yaşama durumu olduğundan dolayı türkiyede fiyatlarının da afaki olmasından dolayı fikir değiştirmek durumunda kaldım Kullanacağım işlemci ryzen 7 3800x arkadaşlar kasa corsair spec delta...
  10. L

Kasamı satıyorum ne kadara satmalıyım

kardeşim 8.5k ya satarsan öp başına koy sistemini sağda solda her gördüğünüz rakama inanmayın lütfen, o bir fırsattı geldi geçti demişsiniz DA pc için ama o fırsatlar daha çok geliyor gidiyor ayrıca 2.el sistem ile 0 sistemi karşılaştırma lütfen
  11. L

İki laptop arasında kaldım öneri?

kesinlikle ryzen versiyonunu almanız daha iyi olacaktır
  12. L

Çözüldü✓ Corsair h100i pro xt vs thermaltake TH240

Kullanacağım işlemci Ryzen 7 3800x olacak buna göre önerilerinizi yaparsanız sevinirim
  13. L

Çözüldü✓ Corsair h100i pro xt vs thermaltake TH240

Arkadaşlar öncelikle selamlar, 2 soğutucu arasında kaldım sebebi ile bana seçim tercihinizi yapabilir misiniz? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0829RTMKY/ref=ewc_pr_img_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&th=1...
  14. L

❌İndirim Bitti! The Callisto Protocol 92TL !!

Kral bilgilendirme olmuş düşünmeden aldım
  15. L

LG 27GL63T-B.APD 27" 144hz 1ms(mbr) monitör nasıldır?

Hali hazırda kullanıdığım monitör fazlası ile memnunum hem free-sync hem g-gync mevcut IPS ekran farklı tabii ki de var ki bu fiyata IPS varken TN panel almak gereksiz diye düşünüyorum, tek verebileceğim eksi monitör ayakları çok büyük
Top Bottom