Lunchx isimli üyenin son içerikleri

1. Lunchx

Saç hacimlendirmek için bir krem var mı?

Hocam sac mousse leri var.
  2. Lunchx

Dacia media nav code

Hocam sase numarasinin son 4 harfini toplayarak giriliyor olabilir mi ? Sadece tahmin yurutuyorum BMW lerde gizli menu ye girmek icin sase numarasini son 4 hanesini toplayinca cikan kodu giriyorsun.
  3. Lunchx

Çözüldü✓ Logitech G305 VS Steelseries Rival 3 Wireless

Hocam 1 senedir kullaniyorum sorunsuz su ana kadar sadece 2-3 kere pilini degistirdim pil ömru baya iyi kirmizi yandiktan sonra bile uzun vakitler göturuyor.
  4. Lunchx

RTX 4070 Almayı düşünüyorum

12600k ile 1080p de kullaniyorum illaki darbogaz oluyor fakat oyunda ne bir drop nede hissettiren bir sey var zaten yeni grafikleri yuksek oyunlarda hicbir darbogaz yapmiyor. Az bir o.c ile 5600x seviyesine gelince rahat eder diye dusunuyorum.
  5. Lunchx

Yardım Rockstar gamesten e posta gelmiyor

Hocam konu ta 4 sene önceki konu.
  6. Lunchx

Babamin yaninda arabayi stop ettirdim diye sorun benmiyim

Hocam cok dert ediyorsunuz zaten araba ögreten tum babalar böyle ben yasadigim zaman gulup tekrardan surmeye basliyordum
  7. Lunchx

i5 12600KF vs ryzen 5 7500f hangisi daha iyi ?

Olabilir hocam yeni islemciler hakkinda bilgim yok sadece kullanici deneyimimi söyledim.
  8. Lunchx

i5 12600KF vs ryzen 5 7500f hangisi daha iyi ?

12600kf kullaniyorum 240mm lik sivi sogutucu kullanmama ragmen isilar cok guzel bu zamana kadar sorun cikarttigini görmedim ve 4070 i 1080p de rahat besliyor. Performans ve fp konusunda hangisi iyidir bilmiyorum.
  9. Lunchx

MY SUMMER CAR online

Hocam online olarak arkadaşım ile denemiştim önceden fakat bug dan başka bir şey yoktu.
  10. Lunchx

Yardım Yeni ekran kartı kırmızı ışık veriyor. Görüntü gelmiyor.

Hocam eger kirmizi şık yanıyorsa kablodan güç gelmiyor veya ekran kartı o kanaldan güç almıyor demektir diye biliyorum
  11. Lunchx

RTX 4070 Super 1080p Kullanim

Hocam sistem daha 1 sene olmadigi icin ve islemci kaynakli bir oyun oynamadigim icin yukseltmeyi dusunmuyorum. 1705666323 Hocam ek fazla bir sey ödemeyecegim icin öyle gecmeyi dusunuyorum ileride 2k veya 4k monitör alirim diye. 1705666346 Sistemi yuksek paralar ödemeden yavas yavas...
  12. Lunchx

Evet fakat 2k bir monitör e gecemem suanda diger monitöru cöpe atmam gerekir. 1705660043 Hocam asus Z690-p wifi d4 1705660077 Hocam alici buldugum icin gecmeyi dusunuyorum 1705660102 Oyunlarda lag gibi kasmasini istemiyorum hocam ya
  13. Lunchx

Merhaba hali hazirda Gigabyte Aero 4070 ekran kartim bulunuyor ve Msi RTX 4070 super slim veya tekrardan aero oc a gecmeyi dusunuyorum, asil sorum 1080p de bir sorun yasarmiyim. Islemcim: I5 12600kf
  14. Lunchx

2 ve 3 Fanlı Ekran Kartları Arasında Fark Var mı?

Hocam sadece sogutma farki olur zaten eger kaliteli 2 fanli bir sogutma alirsaniz asus dual gibi bir cok 3 fanli ile ayni sogutma degerlerini bile görurusunuz.
  15. Lunchx

Göğüslerim aşırı derecede büyük nasıl eritebilirim

Hocam resim atabilir iseniz yardimci olmak daha kolay olabilir jinekomasti olabilir gögusunuzde veya tek sorun yagli olmasidir, kilo ve yag oraniniz nedir.
Top Bottom