L

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• L
      lxie2oo2, Monitör kategorisinde hz hakkında bir sorum olcaktı başlıklı bir konu açtı.
      merhabalar valorant oyuncusuyum önceden 75 hz den 240 hz e geçmiş biriyim(int kafede :D) saat farkı baya uçuk olduğu için size sorum şuan yücelik 1 im 75hz...
    • L
      lxie2oo2, Neden kimse bana yardimci olmuyor dostlar başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      nvdia ekran kartı daha güzel olur
    • L
      lxie2oo2, termal macun ve temizleme başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      evett bende o yüzden sorayım dedim hiç bakım yaptırmadım çünki
    • L
      başka bir yere soracağım şimdi bakalım o yer ne dicek
    • L
      orası hep pahalı fiyat veriyor 2-3 kendiside kazansın diye sanırım 1722756280 başka bir yerde daha pc ci var oraya sorucam bakalım ne dicek
    • L
      lxie2oo2, PC Oyunları kategorisinde ets 2 hatası nasıl çözerim başlıklı bir konu açtı.
      sağlam indirden indirmiştim önceden oynuyordum şuan ya bir ayarı kapattım yada bir şey eksik profil seçiyorum seçtikten sonra giriş kısmına tıklayınca böyle...
    • L
      bilmiyorum hocam sadece evimin önündeki int kafe var yani başka adam akıllı götürebilceğim yerler uzak
    • L
      bilmiyorum hocam yani 1 sene daha mecbur kullanmam gerek bu pcyi. para sorunum yok benim sadece bir değişiklik olcakmı onu merak ediyorum
    • L
      bana 759 tl ye hallederim temizlemeyi ve termal macunu dedi termal macunuda 2400 tl lik termal macun sürüyorum dedi 12 yıldır tanıdığım adam
    • L
      formatı yeni attım macunu sürcek adam 2400 tl lik macun sürücek temizlicek bide
    • L
      lxie2oo2, PC Teknik Sorunlar kategorisinde termal macun ve temizleme başlıklı bir konu açtı.
      laptopum 3 yıldır temizlenmedi termal macunu yenilenmedi direk ısınıyor açıldığı an 10 dk opera açık olsa bile eskiden gta 5 ets 2 minecraft güzel akıcı...
    • L
      lxie2oo2, 30k herşeyi dizdim sizce nasıl başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam olduğunu bizde biliyoruz değil mi? 1 terebayt ssd li anakartı rami güzel olan 23k bir sistem atın burda laga luga yapmaktansa kazıklanmaktan...
    • L
      daha ucuzu varsa link beklerim
    • L
      daha almadım ztn alıcam ama zaten sistemin normal fiyatı 19 lardaydı özelleştiremelerle bu fiyata geldi
    • L
      sadece 3060 a vermiyorum farkındaysan hocam 1722494829 hazır sistemdi anakartı ramini kasasını özelleştirdim tek
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,102
Üyeler
153,170
Son üye