LynFury isimli üyenin son içerikleri

1. LynFury

0 anakart anakart sorunlu mu ?

Hocam işlemciyi falan taktığım için çıkartamıyorum sistemi kurdum direkt
  2. LynFury

uğraşmak istemedim
  3. LynFury

hocam 0 karttan böyle bir şey çıktı
  4. LynFury

Merhaba arkadaşlar Yeni aldığım msı b450 anakartı açıp işlemciyi takacakken işaretle gösterdiğim yerlerde yapışkana benzer bir şey vardı işlemciyi taktım çalıştırdı fakat sonradan bir sorun olur mu ?
  5. LynFury

Yardım İşlemci boştayken 90 derecelerde

sıvı soğutma alın bence bunlar gene sıkıntı yaratabilir güçlü bir işlemci çünkü 2 fanlı sıvı soğutmalardan bütçenize göre olanları atın buraya veya başka bir konu açıp foruma sorabilirsin
  6. LynFury

Yardım İşlemci boştayken 90 derecelerde

Aynı işlemci var stok fanla soğumazsın bu işlemciyi anakart güçlü bir anakart aldığın için herhalde tam performans çalışmaya başlamış işlemcin en kötü iki fanlı sıvı soğutma alman lazım
  7. LynFury

Aldığım ekran kartının ısı değerleri normal mi ?

çünkü 2 ay önce 78 leri 79 ları görüyordu sıcaklarda kart evde biraz tırsmıştım bakımı falan mı geldi diye şuan hava serinledi 72 71 lerde en fazla yorucu oyunlarda (last of us 2 rdr2) gibi oyunlarda
  8. LynFury

herhangi bir bakıma ihtiyacı yok değil mi hocam
  9. LynFury

bilgi sahibi yok mu
  10. LynFury

2.el ekran kartı aldım alalı 3 ay kadar oldu 3080 galax markalı ısı değerleri aşağıdaki gibi sizce bakıma gerek var mı ? 1699861154 up 1699861187 kimse yok mu beyler anlayan
  11. LynFury

Ana Konu Seçili Asus Ürünlerinde Geri Ödeme !!!

bana ödeme ay başında yapıldı kuruşu kuruşuna valla :D
  12. LynFury

Çift ekran kullananlar öneride bulunabilir mi ?

Önecelikle merhaba,Benim 2k 170hz monitörüm var çift ekran yapmak istiyorum ama 2.ekranı çözünürlük ve hz ne kadar önemli olur hz ve çözünürlüğü düşük bir ekran yapsam gözüme kötü gelir mi ? İstediğim setup aşağıdaki gibi mevcut olan ekran da Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27" 1ms WQHD Freesync...
  13. LynFury

ASUS GERİ ÖDEME KAMPANYASI

Merhaba arkadaşlar,Temmuz ayında almış olduğum asus ekran kartı ve ekranın geri ödemesi daha hesabıma eklenmedi size yattı mı veya önceden katılanlar kaç gün sonra hesaplarına yattı bilen var mı ?
  14. LynFury

Obs yayın açınca beyaz veriyor ekranımı hafif

merhaba arkadaşlar, yayın açtığım zaman obs ekranı görseldeki gibi dumanlı ve beyaz veriyor yayına düzeltemedim bir türlü yardımcı olabilir misiniz ?
Top Bottom