Lyrinx isimli üyenin son içerikleri

1. Lyrinx

SSD Önerisi Hangisi.

Ben de Patriot Burst alırdım. Hayır, farklı ürünler.
  2. Lyrinx

RX 560 sistem Valorant input lag

Ayarları arttırınca input lag da artıyor, en düşük ayarlarda bile input lag var. 1618490419 @zbabomen ve @JusticiÆ ETS 2'de otomatik ön ayarım yüksekte ve FPS'im 55 ila 60 arası, bu normal mi?
  3. Lyrinx

Açık değil, bu arada AMD Software otomatik ayarım eSports'ta, onu da belirteyim. 1618489462 Değil.
  4. Lyrinx

En düşük ayarlardaki input lag neyse FPS'i 240'a sabitleyince de aynısı.
  5. Lyrinx

Düşük ayarlarda oynamam sıkıntı olmaz, zaten istediğim de o, ama FPS kısıtlayarak oynamak beni rahatsız ediyor. Ben oyundan kaynaklandığını düşünüyorum, CS:GO'da da deneyeceğim yakında. @JusticiÆ Riot'a ticket atmayı deneyeceğim.
  6. Lyrinx

Denedim, biraz azaldı gibi. Fakat yine de hala var. Genel olarak FPS'i kısıtlayınca input lag bir tık azalıyor, fakat ben böyle oyun oynamak istemiyorum.
  7. Lyrinx

Yaptım, bir şey değişmedi. Ek olarak oyun içinden FPS'i 60'a kısıtlamayı denedim, yine bir fark olmadı. Fakat FPS'i 75'e sabitleyince input lag biraz düşüyor, ancak hala var.
  8. Lyrinx

Evet, UPnP Durumu ayarını kapatınca diğer ayar da otomatik olarak kapandı.
  9. Lyrinx

Şu ana kadar hiç modem arayüzünü kullanmamıştım, yani önemli bir ayar olduğunu sanmıyorum. Psikolojik mi emin değilim ama UPnP ayarını kapatınca input lag bir nebze de olsa azaldı gibi, fakat hala var.
  10. Lyrinx

Tamam, buldum, her yere bakmışım ama bir oraya bakmamışım :) UPnP Durumu ve UPnP NAT-T Durumu diye iki tane ayar var, hangisini devre dışı bırakayım? UPnP'yi devre dışı bırakmam interneti olumsuz etkileyecek mi?
  11. Lyrinx

Her yere baktım zaten, ya ben bulamıyorum, ya da cidden yok.
  12. Lyrinx

192.168.1.1'e girdim, uPnP ayarını kapatmak için iletim adlı bir sekmeye girmek gerekiyormuş. Ancak benim modem arayüzünde öyle bir kısım yok?
  13. Lyrinx

Her şey en yüksekte durum böyle, aşırı input lag var; Sonraki görselde de göründüğü gibi, ara sıra ekran kartı kullanımı düşebiliyor; Oyundan kaynaklanıyor olma ihtimali var mı?
  14. Lyrinx

En düşük ayarlarda ortalama 250 FPS alıyorum, en düşük ayarlarda bile hafif bir input lag var gibi. Orta ayarlarda ise 160 ila 180 FPS civarı alıyorum, bu kısımda input lag daha çok artıyor. Her şey en yüksekte ise FPS'im 70 ila 80 civarı, burada input lag tavan yapıyor.
  15. Lyrinx

Sistemim i3 10100F, RX 560 4 GB ve 2x8 3000MHz RAM şeklinde. Oyunda bir input lag var, ve bu input lag ayarları arttırınca çoğalıyor. FPS'im de 75Hz monitörümün üstünde, bir sorun mu var?
Top Bottom