M3T3HAN isimli üyenin son içerikleri

1. M3T3HAN

Bu windows derlemesinin süresi yakında dolacak uyarısı

Belli aralıklarla ekranımın ortasına bu windows derlemesinin süresi yakında dolacak uyarısı alıyorum ama ayarlardan windows update kısmına girince hatayla karşılaşıyorum
  2. M3T3HAN

Disk Frenim Tutmuyor

ama neredeyse 20 saat oldu kurumamış mıdır
  3. M3T3HAN

Disk Frenim Tutmuyor

Carraro marka bir bisikletim var dün üstü çamurluydu ben de bahçede normal hortumdan su tuttum sabah bindim sürerken frenlerim neredeyse hiç tutmuyordu Nasıl Çözülür parça satın almak maliyetli olur çünkü ve sadece suydu yani
  4. M3T3HAN

İnternet Cafe Sim 2 Hatası

Oyun Orjinal ama internette hiç bu hatayı görmedim umarım düzelir
  5. M3T3HAN

Çözüm yolu var mıdır
  6. M3T3HAN

Dükkanıma Girip Şınav Çekiyolar Kapıların açık olup olmaması önemli değil bilgisayarları bozuyolar sokakda yapmaları gereken haraketi dükkanın ortasında yapıyolar
  7. M3T3HAN

Forza Horizon 4 Oturum Açma Hatası

Oyunu açınca microsoft hesabında oturum açmamı istiyo seçtiğim hesaba tıklayınca hiçbir şey olmuoyr ama
  8. M3T3HAN

Windows 11 bilmediğim bir hata

Windows 11 in tam güncellenmemesi ile olmuş bir hata bilgisayar gece kendini yeniden başlatmış ve otomatik güncellenmiş windows 11 yüzde 70 gibi bi oranda yüklenmişti ayarlar kısa yolu ile ayarları açtım 1 saniye ekran görünüp 1 saniye gidiyodu o yüzden ayarlara tıklamaktansa herşeyi...
  9. M3T3HAN

Sorunu çözdüm cevap vermeyeb herkese teşekkür ediyorum
  10. M3T3HAN

Windowsumda bir hata VAR win11 den 10 a Geri dönmüştüm ama galiba Akram yeniden güncellenmiş be bir hata oluşmuş isteyene fotosunu atarim lütfen acil 1627116543 Böyle Bir hata
  11. M3T3HAN

Minecraft Bedrock Çöküyor

Minecraft Bedrock edition oynarken alt tab alltımda oyun gidiyor dümdüz bir resim gibi oluyor dokunamıyorum başka bir deyişle çöküyor patlıyor ne derseniz
  12. M3T3HAN

Stardew Valleyi Açarken Steam Hata veriyor

Stardewi Steam Kütüphanemden açarken hata olup açılmıyor çözüm için isterseniz discorddan falan ulaşalım yeter ki yardım edin mod kurmamı engelliyor 1625147210 çözdüm :)
  13. M3T3HAN

Valorant hata kodu 59

Çözümünü bilen varsa yazsın oyuna 5 denemede girebiliyorum yardım lütfen
  14. M3T3HAN

steam oyun önerisi !

Sabrınız varsa Stardew Valley alın 200 saat oynanır yada 2 kişiyseniz A way out çok iyi
  15. M3T3HAN

Phasmophobia alınır mı

Moonligther ,Portal Reloeded ve stowaway e bak istersen
Top Bottom