makaveli isimli üyenin son içerikleri

1. M

Masaüstü monitörsüz PC TAVSİYESİ

BÜTÇE MAX 14.000TL BU BÜTÇEYE GÖRE ÖNEREBİLECEĞİNİZ SİSTEMLER VAR MI?
  2. M

Benq Zowie XL2546 marka monitörüm var 240 hz e çekemiyorum

sorunumu başlıkta anlattım aslında ne yapabilirim 240hz e çekebilmek için 1ms modedli var 0.5ms olan değil
  3. M

Keenetic omni dsl n300 marka modem kullanıyorum arayüze giremiyorum

192.168.1.1 modem arayüz sitesine girerken bağlanmayı reddetti hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim
  4. M

5000TL YE BU SİSTEM ALINIR MI ?

https://www.itopya.com/da-sistem4-amd-ryzen-3-3100-sapphire-rx-5500-xt-pulse-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ ekran kartını Asus tuf gtx 1650super yaptım
  5. M

MAX 350TL YE MODEM ÖNERİSİ VDSL DESTEKLİ

teşekkürler beyler keenetic bu fiyattaki en iyi ürün gibi duruyor onu alıcam
  6. M

MAX 350TL YE MODEM ÖNERİSİ VDSL DESTEKLİ

ADLS'Den VDSL'e geçeceğim vdsl destekli modem arıyorum fiyat performans
  7. M

TELEFON KULAKLIĞI ÖNERİLERİ

150 200TL BÜTÇE İLE TELEFON İÇİN ALINABİLECEK EN FİYAT PERFORMANS ÖNEREBİLECEĞİNİZ KULAKLIKLARI LİSTELERMİSİNİZ İNDİRİM GÜNLERİNDE DENK DÜŞERSE ALAYIM
  8. M

Bu monitör temizleme suyu ve bezini kullanıp memnun kalan varmı almaya değermi ?

bunu kullanıp memnun kalan varmı ve ya önerebileceğiniz bir temizlik suyu ve bezi var mı ?
  9. M

Monitör temizlemek için mikrofiber bez önerisi

bu konuda pek bilgim yok bana kullandığınız ve memnun kaldığınız mikrofiber bez ve temizlik suyu önerebilirmisiniz
  10. M

Rampage marka kaliteli mi monitör aldım da

kral peki monitörümüzün kullandığı ms değerini görebileceğimiz bir program varmı Asus TUF Gaming VG249Q1R kullanıyorum sitesinde 1ms olduğu yazıyor fakat bi arkadaş bir site atmıştı o sitede mprt 5.6 ms yazıyordu site linki https://www.testufo.com/mprt
  11. M

Monitörüm Asus VG249Q1 MS SORUNU

peki monitörün kaç ms kullandığını öğrenebileceğim bi program vs varmı
  12. M

Monitörüm Asus VG249Q1 MS SORUNU

bu fotoğrafta 7ms gösteriyor monitörden başka bir parçada ms değeri olup olmadığını bilmediğim için monitörüm 1ms özelliğini kullanamadıgını varsaydım sizce bunun nasıl 1ms özelliğini kullanabilirim
  13. M

Monitörüm ASUS VG249Q1R yukarı aşşağı döndürme özelliği var mı ?

hayır tasarımı gayet güzel
  14. M

ASUS VG249Q1R sorunu

bendede ayynı monitör var adaptive freesync i kapadığımda seçenek açıldı bu elmb ne işe yarıyor hangi modda çalıştırmalıyım aga
  15. M

Monitörüm ASUS VG249Q1R yukarı aşşağı döndürme özelliği var mı ?

sor buradan cevaplarım dostum ölü piksel çıkmadı bende eğer sorun buysa
Top Bottom