makrocu224 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Asus Al Suite 3 kullanım sorunu lütfen yardım

Bendede yüklü bu program fakat hiç dikkat etmedim. oyunlarda bir performans kaybı vs yaşamadım. sıcaklık değelerlerimde iyi.
  2. M

Mavi ekran sorunu SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION (3b)

SYS onarımını yaptım. Kaspersky yazılımını eve gidince kaldırayım fakat kaspersky kurmadan öncede vermişti mavi ekranı. yeni kurdum bunu. benim kendim yaptığım bazı işlemler var. işlemcide kule tipi soğutucu vardı onun vidalarını gevşettim birde 2-4 slotlarındaydı ramler 1-3'e aldım. şuan için...
  3. M

tamamdır hocam çok teşekkürler.
  4. M

@deadfellow https://prnt.sc/1tuxwbm hocam buyrun sistem yapılandırmasında olanlar 1632772274 @Vesemir Dayı hocam sizde inceleyebilirmisiniz rica etsem dump dosyasını.
  5. M

yok o programları kesinlikle kullanmıyorum :) orjinal kendi sitesinden indirirm yada update yapar. dediginiz gibi. fakat driver sorunu olsa dump dosyasında belli olmaz mı?
  6. M

Dedigim gibi bilgisayarı çok açık tuttum yapsa o sırada verirdi mavi ekranı. anlam veremedim valla . en son çözüm format atıcam artık. sagolun yardımınız için. akşama bu kısmı SS atarım.
  7. M

bu kısmın ekran görütüsünü şuan atamam akşama atabilirim anca.hazır sistem aldığımdan windows updateleri kendi yaptı. sonrasında ben manuel olarak anakartın kendi driverlerini indirdim ekstra olarak. mavi ekranı bilgisayar açılırken yaptı. 5 ila 10 saate kadar bilgisayarı çok acık tuttum 2 hafta...
  8. M

HYPERX 16GB (2x8GB) Fury RGB 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram ramlerim bunlar hocam. memtest toplam 3 saate yakın sürdü 4/4 ü tamamladı bir problem bulmadı. format atmadım. driver çakışması olabilir mi sizcede Armoury Crate, AI Suite 3 şu iki programdan şüpheleniyorum. birde cpu soğutucunun...
  9. M

Merhaba, Memtest86 ile ram testi yaptım PASS aldı bir problem gözükmüyor. HDtune ilede harddisk durumu iyi gözükmekte.Ramlerim XMP profilinde çalışmakta 3200mhz'de. herhangi bir OC durumu yok. 2 haftada toplam 2 kere mavi ekran aldım. Windows açılışında oldu mavi ekran hatası. oyunlarda vs. hiç...
Top Bottom