mami- isimli üyenin son içerikleri

1. M

Twitter yenileyince otomatik yukarı atıyor

bendede dün olmaya başladı güncelledim diye mi oldu acaba
  2. M

Twitch Hesabıma Giriş Yapamıyorum

bende de tam tersi opera da olmuyor google da oluyor
  3. M

En sevdiginiz cikolata nedir

ece bayram çikolatası
  4. M

Cs Seçkin almalı mıyım 400tl? Teşekkürler arkadaşlar

9-10 TL kasalarda düşüyor size mantıksız gelebilir bunun işini yapanlar var adamlar 50 tane çok ucuza prime alıp panel ile birkaç saatte kasa düşürüyolar çok karlı bi iş
  5. M

ios'a kolayca apk indirme

android cihazlara apk kolayca indiriliyor ama ios lara indirilmiyor bi nasıl indirebilirim? profil oluşturan uygulamaların çoğu para ile üyelik istiyor
  6. M

Video içinde istenilen kelimeyi arayan yapay zeka

buna benziyor ama galiba aradığım değil konuşulan videolardaki kelimeyi arıyor o eklentide yazılı metni çeviriyor
  7. M

bi kaç ay önce tiktokta görmüştüm türkçe video böyle bişey var
  8. M

UPPPPPPPPP
  9. M

Tiktokta birkaç ay önce görmüştüm video silinmiş olay tam şöyle elimizde bir video var yapay zeka video içinde aratmak istediğimiz kelimeyi bulup dakika ve saniyesini gösteriyor böyle bi yapay zekayı nerden bulabilirim bilenler varmıdır? Direkt bir kelime aramak için videoyu baştan sonra izlemek...
  10. M

Tiktokta birkaç ay önce görmüştüm video silinmiş olay tam şöyle elimizde bir video var yapay zeka video içinde aratmak istediğimiz kelimeyi bulup dakika ve saniyesini gösteriyor böyle bi yapay zekayı nerden bulabilirim bilenler varmıdır? Direkt bir kelime aramak için videoyu baştan sonra izlemek...
  11. M

Sıkıldık Tatilde oynamalık oyun öneriniz varmı

simcity buildit şehir inşaa etme online oyun çok sarıyor
  12. M

seçim anketi kemal kılıçtaroglumu baby yodamı

benim kafam karıştı
  13. M

liseden açık liseye geçiş

çoğu kişi açık liseye başvuru yapıyor aileleri de bir şey demiyor fakat ben aileme dediğim zaman sol kulağından girip sağ kulağından çıkıyor ne anlatsam boş açık liseye tabiri caizse boş kafalıların gittiğini söylüyor araştırması sıfır zaten siyasi zihniyeti de belli ne anlatsam boş hiçbir lafım...
Top Bottom