mandog isimli üyenin son içerikleri

1. mandog

Forza Horizon 5 ve Motorsport Arasındaki FPS Farkı

Vram'in yetersiz gibi duruyor. Horizon 5te tüm vram kullanılıyor ama motorspeedde vramin kullanılan vramin altında. Şahsi düşüncem bu yönde. Ayarları değiştirdiğinde kullanılan vram azalmış ama yine de vram kapasitesinden fazla. Grafikleri biraz daha kısarsan düzelir gibi
  2. mandog

İnceleme AJAZZ AK820 PRO KLAVYE İNCELEMESİ

Troy altyapısı kullanıyorsa kartın onaylanmıyor
  3. mandog

Laptop ekranına 502 yapıştırıcısı döküldü

Kuruduysa yapcak bir şey yok gibi
  4. mandog

Amazon 400 e 150 TL indirim

Koşullarda mobil uygulamadan yapılan ilk alışverişte yazıyor
  5. mandog

16" Lenovo Legion /2K 240Hz 500 Nits / 12700H / RTX3060/ 1TB SSD 16GB / 46 BİN

Grafik tasarımla vs uğraşıyorsanız belki düşünülebilir ama yine de fiyatı fazla
  6. mandog

Kuryenin SMS atması normal mi?

Benim de aynı firma iddia bayisindeyim gel al dedi ordan aldım
  7. mandog

ASUS Teknik Servis Nasıldır?

Zorunda kalmadığın sürece gönderilmez.
  8. mandog

🔥İndirim Asus Rog Strix Go 2.4 7.1 Surrond kulaklık 2.399 TL

Ben 4 5 günde bir şarj ediyorum gün boyu kullansam da yine aynı gün içinde nitmez sizin üründe sorun olabilir
  9. mandog

❌İndirim Bitti! 2 adet atkı 68₺

Nasıl oluyor beyler 125 tllik kuğonu kullanmadan 304 TL oluyor kullanınca da 179tlye düşüyor. Nasıl 69a geliyor
  10. mandog

Yardım Asus yetkili servis?

Asus RMA yaz Google oradan talep oluşturabilirsin. Ups kargo 3 gün içind3 gelip alıyor. Laptopu iki kere gönderdim ikisindede herhangi bi ücret ödemedim ama servis rezalet. Zorunda değilsen göndermeni tavsiye etmem
  11. mandog

Din ilişkiyi etkilermi ?

Burda alacağın cevaplar bir anlam ifade etmez kıza bağlı bu durum takmayadabilir böyle şeylere takıkta olabilir sormadan bilemezsin
  12. mandog

💚💚 [VERİLDİ] XBOX TÜRKİYE'DEN HEDİYE GAME PASS PC ÜYELİĞİ 💚💚

Kodlar 12de açılacak da olabilir zira videodaki saat 12ye geldiğinde kodları gösteriyor
  13. mandog

❌İndirim Bitti! Amazon 300/120 indirim

Dostum kampaya açıklamasında yazıyor ne demek ne alakası var • Kampanya sadece Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ilk alışverişte geçerli olacaktır.
  14. mandog

❌İndirim Bitti! Amazon 300/120 indirim

Amazondan yaptığın ilk alışverişe özel değil zaten amazondan daha önce alışveriş yapmış olabilirsin ama mobil uygulamadan daha önce alışveriş yapmadıysan uygulama üzerinden yapacağın ilk alışverişte geçerli diyor
Top Bottom